Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet ugyanabba az emberbe szeretni többször?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: 34 éves nő vagyok. 1 évig együtt voltam a párommal, aki sajnos 2x is elköltözött tőlem. A második elköltözése után én megpróbáltam végleg lezárni a lelkemben és a szívemben! Új kapcsolatba kezdtem. A volt barátom, ahogy megtudta, hogy van egy új, azonnal esküdözni kezdett nekem, hogy Ő megváltozik, és most jött rá, hogy mennyire szerelmes belém, és velem akarja leélni az életét! Tartottuk amúgy a kapcsolatot, mert én is azt éreztem, hogy nem tudok nélküle meglenni...

6 hét után az új kapcsolatomnak vége lett, különböző okok miatt.

Kibékültem az ex-el (3hete). Nagyon kedves, tényleg változott, és tettekkel is bizonyítja ezt! Tudom, hogy szeret, viszont egy gond van! Nálam nem jöttek vissza azok az érzések, amik kapcsolatunk ideje alatt voltak és ezek nagyon hiányoznak, bár jól érzem magam vele! Tényleg szeretném, ha közös lenne a jövőnk és újra szerelmes lennék belé, viszont valahogy nem megy....Nincs meg az a plusz...

Szerintetek létezik olyan, hogy a szerelem egy bizonyos idő múlva visszatér? Megjöhet az a plusz érzés vele kapcsolatban, ami volt és ami annyira hiányzik?

Veletek történt már hasonló?


2009. szept. 9. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az exeknél általában már az elején visszakellene,hogy jöjjön,vagy egy rövid idő után,de lehet azok inkább fellángolás szerűek.Bár nálam mindig tartós...:)

2009. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, hogy nálad tartós szokott lenni?
2009. szept. 9. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kérdést részletesen, csak a főkérdést.

"Bele lehet ugyanabba az emberbe szeretni többször?"

Erre csak azt tudom mondani, ahogy szól egy idézet is, akiből egyszer valaki kiszeret igazán, töbé már sosem fogja szeretni. Tehát a válasz: Nem!

Akiből istenigazából kiszerettem nem fogom újra megszeretni.

2009. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha visszaszeretek az exbe az azt jelenti,hogy sose szerettem ki igazán belőle.

A tartósságot arra értem,hogy ha "újból" beleszeretek,akkor nálam nem egy fellángolás idejéig tart.

Rem érthetően fogalmaztam és tudtam segíteni:)

2009. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen:)! Bocsánat, hogy ilyen érthetetlen voltam:)! Pedig nem szőke, hanem fekete vagyok:)!
2009. szept. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!