Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tök cikinek érzem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök cikinek érzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régóta nincsen párom pedig nagyon szeretnék! Ismerkedtem neten és randiztam két emberrel és csúnyán megszívtam a lényeg,h nem jött össze.A többi emberrel még a taliig sem jutottunk el...Egyik csoporttársam akivel közeli viszonyban vagyok most találta meg nem rég (állítása szerint a másik felét) akiért teljesen odáig van.Én meg itt szerencsétlenkedek,h nincs párom csak néhány ember akivel jóba vagyok(magányos vagyok),ismerkedni pedig esélyem sincs.Nem vagyok bulis típus és nincs is nagyon kivel elmenni.Szóval tök ciki,h mindenki tudja,h szeretnék párt,de nincs.


Mit mondhatnék mégis?

Köszönöm!



2013. febr. 24. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem rágörcsölni.
2013. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te azon görcsölsz, hogy mások mit gondolnak rólad, azért, mert nincs párod? Ezt fejezd be, mert hülyeség.
2013. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lemész egy pubba,leülsz a bár pultnál és az este végére tuti lesz vagy 10 próbálkozó.

de ha írsz paramétereket,akkor itt is kaphatsz 20 privátot.

2013. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Cut your hair, and change your name!

Amúgy a legfontosabb az önbizalom. Ezzel, hogy így állsz hozzá, hogy esélyed sincs ismerkedni, mit vársz el?

2013. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, nagyon sokan nem találnak párt, nem megy ez mindig egyik napról a másikra. Engem is az utóbbi fél évben, amióta nincs barátnőm, csak olyan csajokkal hozott össze a sors, akikkel komolyabb távra nem tudtam volna tervezni. Ha van kedved írj privit és beszélhetünk róla.
2013. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3# A kérdező fiú szerintem.
2013. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat!


nem tudom miből gondoljátok,h lány vagyok ugyanis ez nem derült ki...


igazából nem görcsölök rá,mert szerintem nem lesz párom már bele törődtem a dologba,de cikinek érzem elöttük a kudarcokat....

2013. febr. 24. 01:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Írásodat itélve 90%h lány vagy irj magadról és lesznek jelentkezők
2013. febr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lányként tényleg elég könnyű dolgod van pedig. Ahogy már írta valaki, kicsit kicsíped magad, lemész egy barátnőddel egy pubba és hajnalig min. 5 pasi fog rádhajtani, attól függően, mennyire vagy csinos.
2013. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy privátot, és szívesen elbeszélgetek veled! :-)
2013. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!