Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lenne nálatok esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lenne nálatok esélye egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Elég nehezen oldódom fel új társaságban és elég csöndes is vagyok.(Ez azért mert iszonyatosan önbizalom hiányos vagyok és szégyellem magam mutogatni.)Viszont ha már beilleszkedtem akkor nincs gond és teljesen felszabadult vagyok.Csak idő kell és nem tudom,h a fiúk többsége szánna-e rá időt ,h megismerjen.:/

L



2013. febr. 24. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetesen. Jobban is illenek hozzám az ilyen lányok, mint a pörgős lázadók.
2013. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, én sem vagyok olyan nagy dumás, ugyhogy összeillenénk:) 18f
2013. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

en ugyanilyen vagyok mint te.

volt egy nagy szerelmem, de ő mindig kicikizett emiatt, és nem is mutatott be ismeroseinek.meg o eleg nagy dumas volt.

mostani baratom úgy szeret ahogy vagyok, pedig o nagyon konnyen baratkozik. tuti te is fogsz ilyen fiut talalni,aki elfogad.

17L

2013. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ilyenek, köztük én is. Nem hiszem h ez nagy probléma lenne, ha megtetszettél vkinek :)
2013. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy angyal vagy, de lehet, hogy egy boszorkány. Képet küldj!
2013. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen ha szimpatikus, jó fej és elmúlt 18
2013. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lenne esélye. Kivéve ha soha nem ér rá találkozni. Volt ilyen ismerősöm (csak barátkoztunk), nem bírtam kivárni azt a két-három hónapot a találkozások között, mert ritkán ért rá miközben nem is laktunk egymástól messze. Mi volt minden egyes találkozáskor? Én beszéltem, ő majdnem végig csendben maradt, ennyi idő alatt nem tudott megnyílni (nem elég hozzá ennyi idő), pedig otthon állítólag...

Szóval ha nem ilyen vagy, akkor van esélyed. A többi meg majd kiderül. Én is csendes vagyok, ez nálam nem kizáró ok. Én is inkább hozzád hasonlót keresek, mint egy olyat aki minden hétvégén szétbulizza az agyát, cigizik stb. F

2013. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ugyan ez vonatkozik rám is. Én ilyesmi lánnyal jönnék össze, mint amilyen te vagy, mert a stílusunk hasonló lenne. Nekem sem kéne egy nagyon pörgős minden héten bulizó, ivó, cigiző. Szerintem a kis szende lányok aranyosabbak, mint egy minden lében... Ja és ha valakinek bejössz úgy is fog időt szánni rád. Emiatt ne aggódj.
2013. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány, akkor szeretném megismerni, még ha ehhez sok idő is kell... :)
2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne! Csak az ilyeneknek van!
2013. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!