Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem a kihívást keresi egy férfiban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem a bunkó macsókért bomlik, akiket "be kell törniük". Hanem az olyan srácokért, akiket nem kell megváltoztatniuk, mert alapjáraton kedvesek és jóindulatúak.


Sok tapasztalatom van már, a húszaséveim közepét taposom.. és eddig mindig azt tapasztaltam, hogy azok a nők, akik rendes pasit szeretnének, mindig egy bunkó karjaiban kötöttek ki.


Elsősorban szingli lányok válaszát várom, mert azt tapasztaltam, hogy az a kevés kivétel aki tényleg rendes pasira vágyik (nem csak a képzeletében), az már talált magának egy rendes srácot.


2013. febr. 24. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne kezd.....
2013. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a kihívást kerestem egy ideig a pasikban, kétszer pofára estem, harmadszor felismertem, hogy ugyanolyan elcseszett másolattal van dolgom mint azelőtt és visszavonultam. Szingli az épp nem vagyok, mert találtam egy rendes srácot aki nem meg dugni akar minden nőt, de egy idő után vele is gondok lettek csak más téren. Ha úgy tartja kedve ordibál velem, ha nincs kedve beszélni bejelenti, hogy ne hívjam egész nap, vagy épp nem veszi fel a telefont. Most döntésképtelenségben szenvedek várjak megjavule vagy kereshetem a következő nem macsó pasit...
2013. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"azok a nők, akik rendes pasit szeretnének, mindig egy bunkó karjaiban kötöttek ki"


Én is ezek közé tatozom!Hogy miért? Fogalmam sincs!!! :) De nekem mondjuk az a tapasztalatom a kérdezővel ellentétben, amelyik srác "rendes" ,azzal más problémák biztosan vannak... (19l)

2013. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez van.
2013. febr. 24. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
A rendes pasi nem vált ki belőle érzelmeket, képtelen rá felnézni, már sokszor le lett írva. Lehetsz rendes, de mellette legyen egy férfias kiállásod, tekintélyed, és ne elfojtsd az érzelmeidet.
2013. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én már rátaláltam saját magamra. Már tudom, hogyan kell viselkedni a mai világban.
2013. febr. 24. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Na és hogyan kell? :)
2013. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jóindulatúnak, de ravasznak kell lenni ;)
2013. febr. 24. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan azt gondolod,h ez elég nekünk? :)
2013. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Mi elég nektek?
2013. febr. 24. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!