Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, h keresem az exet, önbizalmat adok neki?

Figyelt kérdés

mindig megpróbál lerázni, érezteti, h nem akar kibékülni, de nincs senkije. néha azért kihasznál..

most ő a gyenge jellem, hogy nem tud lerázni, vagy jót tesz magányában, h valaki oda-vissza van érte?


nekem abszolut felborult az életem a szakítással. minden nap gyomorgörcsre ébredek, hogy még egy nap egyedül, h senki nincs mellettem.


szóval most úgy döntöttem, h azért sem keresem, hogy ne adjak neki én sem pluszt, hogy mellette állok, mindenben, hamár ezt ugye ő sem adja meg nekem.

érezze ő is a magányt menjen át rajta, ahogy ő ezt okozta nekem.


vagy totál nem jól gondolom?


2013. febr. 24. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi ideje szakítottatok? ez szerintem azért sokat számít.
2013. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fél éve
2013. febr. 24. 16:50
 3/3 anonim válasza:

csajszi exel sose sexelj.

en kb 9-10 honap utan hevertem ki a volt pasimat ennek mar 7 eve. tisztan emlekszem o szakitott velem , azt hitte meg csaltam erre megd** egy csajt egy parkban a pinpong asztalon. en mint a hulye mentem utanna ,kihasznalta,mondvan nem tudj mit akar. tudta ,csak gondolom tetszett neki a szitu.Ha nem kellesz a volt baratodnak , probald beken hagyni , ez jobb lesz neked is es neki is ,igy csak a szived fajditod es hulyet is csinalhatsz magadbol , mint anno en.

Ha valaki akar az embertol valamit ugy is megkeresi.

2013. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!