Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. párom 40 éves. együtt vagyunk két éve. fél éve együtt élünk. a kapcsolatunk rengeteg sok mindent túl élt már. el sem hinnétek mennyi mindent. mennyi fájdalomat éltünk túl. rengeteget. hazugság.féltékenység, bűn , harag, pofon, sérelem, reménytelen szerelemként indult. otthonról kidobtak miatta .iskolába gúnyoltak. bántottak emiatt. így ment fél évig. majd amikor betegségben meghalt a kislánya megváltozotott pár dolog. 2 lettünk. nem volt fölösleges 3. de mégsem volt minden felhőtlen. nem adja meg nekem a tiszteletet. úgy érzem nem annyira szeret már. eleinte hatalmasnak indult ez a szerelem az életemet kockáztatnám még ma is érte pedig nem érdemli meg. átgondoltam ezerszer de nem maradhatok vele örökre. valamikor el kell hagynom. de nincs hová mennem .barátőim sincsenek. nem számíthatok senkire sem.. néha úgy érzem fölösleges élnem... nincs miért éljek.

2013. febr. 24. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pics@ba, és kezd el élni az életed.
2013. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úristen! Mindenkinek igaza volt aki ellenezte!

18 éves voltál mikor ő 38!!!

Már itt sem voltál 100-as!

De a pasi sem, sőt tőled kis 18 évestől elnézzük h beleszerettél mert fiatlon hajlamosak ilyenre a lányok, de hogy ő 38 éves fejjel kizárt h komolyan gondolta.

De ő sem normális ennyi.


Mit vártál , hogy 20 év korkülönbséggel boldogan éltek majd míg meg nem haltok??


A kislányának a halála őt csak felébresztette az álomból, hogy ez nem normális kapcsolat mert az apád lehetne szinte.


De ha te meg akarsz halni, akkor hajrá, de ha maradt még egy csöppnyi eszed akkor új életet kezdesz nélküle. Vagy ha nem akkor mehetsz zárt osztályra.

2013. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"fölösleges 3."

Az szép.

Amúgy beszéljétek át,próbáljátok megoldani (akár párterapeutával),ha nem megy,lesz majd más.

2013. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvakít még mindig a szerelem, de majd ha felébredsz rájössz , hogy milyen hülye voltál.
2013. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges harmadik???? Jézusom...

A többire nem is reagálnék. Nem tudom mit vártál..

Az apám 40 éves, én meg 21, eszembe nem jutna egy apám korabelivel járni...

2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtál még, hogy ha mindenki ellened fordult talán volt benne valami?
2013. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a fölösleges harmadik nagyon durva megfogalmazás. Lehet,hogy neki magát az életet jelentette..Ha meghalt a gyermeke,akkor nem csoda,hogy befordult az ember. Ennél nagyobb megpróbáltatást én el sem tudnék képzelni. A korkülönbséget én elfogadom. Senkinek semmi köze hozzá,hogy kit választasz. Kívűlről meg könnyű okoskodni. Kitartás,még fiatal vagy,sok jó áll még előtted!
2013. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!