Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes keresni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes keresni egy lány kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Ha egy lányhoz közelebb szeretnék kerülni, mennyire kell "nyomulni"? Mennyire sűrűn keressem, vagy inkább várjam meg amíg ő keres, ő ír rám?

Nem akarok túl passzívnak tűnni, se túl rámenős lenni. Mi az aranyközépút?



2012. nov. 15. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a pasit várom, hogy ő közelít. Még most pedig úgy reagáltam neki múlt héten mintha még semmit se akarnék. Szőrnyű egy nőszemély vagyok. Előtte heken át jelezgetek. Áhhh! Magam is utálom.

Persze, hogy közelíts a lányhoz. Egyből sose adja fel egy pasi szerintem.....

2012. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

"Még most pedig úgy reagáltam neki múlt héten mintha még semmit se akarnék."


Na az ilyenek miatt van ennyi "lúzer" csávó akik inkább hagyják a francba az egészet, mert nem kell még több megaláztatás.


Aranyközépút nincs. Ha "jó' néző' ki" vagy sok lóvéd van mindegy mit csinálsz - nyersz! Ha nem akkor meg úgyis valami baja lesz veled és K.O.!

2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Még most pedig úgy reagáltam neki múlt héten mintha még semmit se akarnék"

Ez miben nyilvánult meg?

2012. nov. 15. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Össze-vissza hordtam zavartságomba mindent és mondtam hogy most még nem, majd talán 1-2 hó múlva. Persze azt nem mondtam neki, hogy szimpi, hogy mentsem az irhám - ne kérdezd miért, mert magam se tudom.

Igy jártam. Most meg alig figyelt amikor találkoztunk. Mégse mehetek oda én pitizni. Pedig akkor is elkezdhetnénk legalább egy barátsággal. Áhhh! Igy jártam. Én itt szoktam feladni. És ha a pasi se lép semmit,akkor itt bukok orrost is.

2012. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(tudom most a #2 megint elszíd itt)
2012. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze mi csak általánosságba beszéltünk a pasikról, nem szó szerint kimondva róla... vagyis igazából tök zavarossá tettem az egészt.
2012. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adjál neki 10 egyértelmű, szemet kiszúró jelet. Ha nem veszi a lapot és nem lép akkor lapát és jöhet a köv.
2012. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah.Igyekeztem már múltkor - mielőtt ő is feladja, ha egyáltalán lenne kedve...
2012. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!