Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy fellángolást vagy szerelmet érzek igazán?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem egy férfival. Tökéletes vele minden, teljes az összhang kettőnk között. Fantasztikusan jó társaság, művelt, okos, kedves, humoros, ésatöbbi. Egyszerűen hihetetlenül jó érzés vele, a közelében lenni, csodás érzés, mikor hozzám ér, természetesen a testi vonzalom sem marad el.


Azt mondanám, hogy szeretem, de az érzés- bár olyan, mint anno, mikor életemben eddig egyszer szerelmes voltam- túl gyorsan jött ahhoz, hiszen nem is ismerem igazán, 2 hete sincs, hogy tudok a létezéséről. Mégis.. egyszerűen lefoglalja minden gondolatomat, már attól elszorul a torkom, hogy felidézem az emlékeimben a mosolyát, a szemét, akármit.


honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok vagy csak fellángolás? nem szeretném az időre bízni ennek eldöntését, mert azért a jövőre nézve tervezni is kell dolgokat...



2012. dec. 13. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig senki sem küldi el azonnal neked sms-ben a megfejtést...

A szerelemnek idő kell, nem egy-két nap vagy hét alatt fogsz megbizonyosodni afelől, hogy tartós-e a dolog.

2012. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelmet az idő hozza meg... és a szex! :)
2012. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?
2012. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2012. dec. 13. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel kiderül,és tisztában leszel az érzéseiddel.Te érzed majd,hogy mit érzel!
2012. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egy fellángolás is lekötheti a gondolataidat kezdetben ugyanúgy, mint egy olyan kapcsolat, amiből szerelem lesz. A különbség nem ebben mutatkozik meg...hanem az idő teltével.

Azt mondod 2 hete ismered, és hogy 20 éves vagy. 2 hét még kevés ahhoz, hogy eldöntsd, mi lesz veletek, és fiatal is vagy még ahhoz, hogy egyből esküvőre meg gyerekre tervezz be. Szerintem csak élvezd azt az időt, amit együtt tölthettek, ne aggódj a jövőn még, majd úgyis mindent megtudsz időben :)

2012. dec. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hat, ha nem probalod meg vele, soha nem is fogod megtudni.

tetszett ahogy leirtad:)hogyan ismerted meg?

2012. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!