Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti akik tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik tartós kapcsolatban éltek (2év < ) milyen gyakran szeretkeztek a párotokkal?

Figyelt kérdés
mi 3 éve vagyunk együtt, de nem valami intenzív a szexuális érdeklődésem.. valahogy nem kívánom, pedig még csak 25 éves nő vagyok.
2013. febr. 25. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt, előfordul (ritkán), hogy többször egy nap, de olyan is van, hogy pár nap kimarad. Kedvfüggő. Meg sajnos nem tudunk akármikor kettesben lenni, pedig lenne amikor kihasználnánk.
2013. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vagyunk együtt. Az elején szinte minden nap, de már most heti 4 körül.
2013. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huh az elején mi csakis azért jártunk össze. Órákon keresztül csináltuk kifulladásig és tovább. Szinte másról sem szólt a találka: Ez ment pár hónapi, míg kiélük magunkat. Most 8 év házasság és 11 és ismeretség után is egész jó a szex köztünk. Mondjuk nagyot dobott az utóbbi időben a mellplasztikája :) Tévedés ne essék, nem én kértem, önbizalom hiány miatt ő szertte volna én pedig nem tiltakoztam, sőt finanszíroztam... MOndjuk heti 2-3 alkalom, attól függ a gyerek engedi e. ..
2013. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, elsők voltunk egymásnak, és imádjuk egymást, minden nap szoktunk, sőt általában 2x jó éjt és jóreggelt szex:-) de van hogy még többször is. 20/L

Nagyon ritka az az eset amikor 1 nap kimarad, de azt bepotoljuk.

2013. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!