Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tartós kapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élők! Meddig dúl a szerelem?

Figyelt kérdés
A problémákat hogyan tudtátok áthidalni, hogyan éltetek túl egy kötekedő após(jelöltet). Konkrét tanácsokat várunk, előre is köszönjük. 19F és 20L

2013. febr. 25. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 éve tart egy éve dúl a szerelem.
2013. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb. az első másfél évben dúlt a love, majd a kötekedős apósjelölt elérte a célját... persze jó, könnyű ráfogni, de ez csak kifogás... voltak anélkül is problémák, így a végén már úgy éreztem, hogy nem tudok széllel szemben pisilni és nem is akarok erőlködni sem. Én vagyok a lány és egyébként az én apukám volt a nagy ellenzője a kapcsolatnak.
2013. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hole Hunter ***** válasza:
75%

Meghallgatod, amit mond, nem ugatsz vissza...aztán figyelmen kívül hagyod...nem ő a párod, hnem a gyermeke.

Nálunk idestova 9 éve dúl. A problémákat megbeszéléssel illik megoldani, együtt...és nem másnap. Haraggal, tüskével ne aludj el...mondták az öregek...igazuk van.

2013. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
81%

Szerintem egy tartos parkapcsolat titka az ha 100%osan neki adod magad ezzel arra celzok h a lelked az ove lesz akkor erzi, hogy fontos neked annyira h erre is kepes vagy. Ezen kivul a kolcsonos vagy. Mindig legy gyenged!!

Az Aposjeloltrol annyit hogy ne akadj fent rajta akarmit mond. Az enyem rendszeresen a parom volt baratnoje neven szolit.

Sok Sikert!

2013. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
előző anyósomnak mindenben igazat adtam, azonban mindent úgy csináltam ahogy én gondoltam jónak (minek veszekedni, meg győzködni?)
2013. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

A 9 év érdekes, de addig nem a szerelem dúl. Kedves kérdező szerintem még nem tartasz ott, hogy erről beszélj, mert ezt nem kérdezi az ember használja az agyát. Én se kérdeztem soha, hogyan viselkedjem. Nem a többi családtagon múlik, hanem rajtatok. Alkalmazkodás, a mindennapok hülyeségei, a másik rosszkedve, tolerancia. Ha mind a két ember ebben partner megy, ha csak az egyik vége. Sok mindenen múlik még, mit fogtok eztán csinálni.

Ha Ti nem lesztek összhangban, akkor már az após ( jelölt ) csak ráadás. Nagyjából van fogalmam, mert a középső gyerek annyi idős, mint Ti. N

2013. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 éve és talán még jobban is bele vagyunk habarodva egymásba, mint az elején. Apósra ráhagyjuk és lehetőleg nem túl sokat találkozgatunk.
2013. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem elég fiatalok vagytok még,az apósjelöltet el kell fogadnod ha szereted a párod.És ha komolyabbra fordulna a dolog leülhetsz beszélni apósoddal hogy mi a baja,ha látja rajtad hogy mindent megteszel a lányért,ő is el fog fogadni.Ha nem,a találkozásokat ritkítani kell,elvileg a lányát akarod nem őt.A szelem elvileg2évig dúlhat,de mi már 8 éve húzzuk hol fent hol lennt.Később ez szeretetté válik ami lehet erősebb is a szerelemnél,és lehet újból szerelmes a párjába egy ember,minden a kettőtöktől függ.
2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

nálunk még mindig dúl a szerelem. majdnem 3 éve vagyunk együtt, több mint 1 éve házasságban. már a legelejétől full szerelmesek voltunk ,de ahogy telt az idő, és minél jobban megismertem, megismerem őt, annál jobban oda vagyok érte.:)


az én apósom már nagyon régen meghalt sajnos, nem ismerhettem meg. a férjem sem emlékszik rá.


viszont ha ellenségeskedik, és civilizáltan sem lehet vele megbeszélni, akkor nem kell vele találkozni. ha tényleg szereted párod és vele akarsz lenni, akkor más megoldás nincs.


anyósom még élete teljében van, és már az elejétől elfogadta a fia választását, már amennyire én tudom. ha nem így lenne, a férjem egyedül látogatná, nélkülem. ennyi


egymás között pedig megbeszéljük az esetleges problémákat, őszinték vagyunk.


27/N

2013. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Huh, mi most léptük át a bűvös 7 évet. Ne tudjátok meg. Majdnem elváltunk. Most pedig mindketten elmondhatjuk, hogy boldogabbak vagyunk mint mikor kimondtuk az iget. Hogy mi a titkunk? Mikor már szinte minden kötél szakadt, kitört belőlünk az évek alatt felhalmozódott összes sérelem. Mindent kibeszéltünk, megbeszéltünk, átbeszéltünk. Ez az egyetlen titok: A kommunikáció.Részemről ennyi.


31/F

2013. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!