Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 24éves lány vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztykécske kérdése:

Én 24éves lány vagyok és a volt párom (vőlegényem) 30éves.1 hete szakítottunk, nemrégen volt az eljegyzésünk és teljesen boldogok voltunk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszámítva apró vitákat. És szombaton még nagyon szeretett, meg csókolgatott, ölelt meg tervezett velem, vasárnap délelőtt meg hazahozta cuccaimat. Jó néha vitáztunk hülyeségeken. De azt mnodta hogy kiábrándult belőlem és nem akar hazudni vagy kihasználni és inkább szakít. Utána én elmentem hozzá megbeszélni az egészet de nem volt rá hajlandó. Aztán másnap küldtem neki emailt, hogy beszéljük át és azt írta, hogy lezárta az egészet és túl van a kapcsolatunkon. Felhívtam utána és kérdeztem tőle, hogy örökre vége akkor. Arra nem mondott semmit sem. Aztán azóta 1 hete nem beszéltünk. én nem hívtam és ő sem. Beszéltem a haverjaival és mnodták hogy egész hétvégén tacsra vágta magát. Meg nem volt jó kedve. De nem akar beszélni nekik a kapcsolatunkról és hogy mi barátok maradtunk. Bár erről még én sem tudok.1 évvel ezelőtt ugyanez volt de aztán kibékültünk 1 hónapra rá de már akkor elkezdett hívogatni, meg naponta többször beszéltünk. Most meg aztán nem keressük egymást. Mit tegyek? Lesz még jövője a kapcsolatunknak, elvégre nemrégen volt eljegyzésünk.Szerintetek mit tegyek? várjak ne várjak????

#Ha tudtok kérlek segítsetek
2013. febr. 25. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy nem akar megházasodni, elköteleződni, ettől megijed és kapóra jöttek neki a kis viták - ilyen piti ügyekbe burkolja a szakítás okát.
2013. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kell, hogy várj, várj is meg,

Ne félj, újra visszajövök,

De addig írj, gyakran írj,

Így szerezz egy kis örömöt nekem.

2013. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem mondja el mi baja veled csak bevágja a durcát akkor ő egy éretlen-lelketlen ember

valahol örülj hogy ez most derült ki legalább nem kell válni

tehát lapátot neki ne várj minek

2013. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, egyidősek vagyunk.


Csak, én ellenkező nemű.


Most elgondoltam fordított esetben.


Egyszer eljátsza velem a nő, oké... Bár, akkor már nem biztos, hogy tudtam volna hozzá úgy viszonyulni, mint azelőtt.

Eljátsza másodjára, pláne "menyasszonyként".

Ebben az esetben azt az elvárásom, hogy tervezzek vele komolyan és hosszú távon, ezt nem hiszem, hogy tudná teljesíteni.


Esetleg vissza jön, oké. Aztán lesz egy egyerekünk, akkor megint lelép? Esetleg a gyereket is viszi?


Szerintem ez egy kilátástalan jövő kép véleményem szerint.


Én tuti elfelejteném és keresnék olyat, akivel biztosan tudok előrenézni, tervezni és megbízhatok benne, számíthatok rá.

2013. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szakadjál már el attól, hogy eljegyzés. Más volt korábban is, hogy szakítottatok, meg ő lezárta. Ezt hagyni kéne. Te rohansz utána, Te szereted. Hát ő nem. A helyedben ezt hagynám, ilyen nincs egyszer kellesz egyszer nem. Viszont vannak dolgok amikre nem figyelsz és az árulkodó is lehetett. Bár így nehéz tanácsot adni, Te ismered. Megvárod, ha nem jelentkezik, amire nagy az esély, akkor ennyi. Nézd még mindig jobb, ha most derül, hogy ilyen, mint később. N
2013. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A helyzet a következő. Valaki itt nagyon csúnyán hazudik.

Nem zár le az ember 1 hét alatt egy eljegyzésig, esküvőig

végigjátszott folyamatot. Hogy taccsra vágta magát, szá-

mos oka lehet. De egyet nem osztott meg veled.

Én itt őszinteség hiányát vélem felfedezni, akkor meg már

lőttek neki, örökre.


Nem szívesen mondok ilyet, de hagyd rá... indulj el más

irányba. Persze nem jelenti azt, hogy egyből pasizz be,

de ne várj rá.

2013. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez egy annyira lehetetlen helyzet... el nem tudom képzelni mi lehet az ok... Ha az én vőlegényem csinálná ezt... jézus. De valóban igazuk van a többieknek hogy ez így nem normális, ha megcsinálta 2x, megcsinálja újra. nem lehet így dobálózni másokkal. Szerintem ha ki akar veled békülni, akkor mindenképpen kérd meg hogy legyen őszinte,mondja el mi okozza ezeket a dolgait, mert inkább úgy váljatok el, minthogy hazugságban éljetek, és megvárjátok a legközelebbi megkattanását. Ha nem keres, akkor pedig nem érdemes utána futnod valóban, sajnálom hogy ezt kell mondanom.
2013. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akit eljegyzés után kiraknak az nem kell. Ennyi volt. Ha ezek után még összejössz vele akkor balek vagy.

30F

2013. febr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy megcsalt? :/


Szerintem is hagyd őt, ilyen éretlen emberrel jobb ha nem kötöd össze az életedet!

2013. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé éretlen embernek tűnik. szerintem szakítani vele véglegesen. tudom, nehéz lehet, de talán ez a legjobb!
2013. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!