Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel fél éve, még mindig nagyon hiányzik, nem érdekel más lány, hogy tudott ennyire magához láncolni, pedig nem is beszélünk már régen. Ő boldogan él a mostani barátjával. Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnyomod a Del gombot.
2013. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én másfél éve vagyok így, annyi különbséggel, hogy én lány vagyok:( Én se beszélek vele, nem is kutakodok utána, nem is tudok róla semmit. Egy közös ismerős elszólta magát, hogy neki is már új kapcsolata van, ennyit tudok. Én is várom már, mikor tűnik el a gondolataimból. Azt hittem, hogy ez idővel rendeződik és elmúlik, de nem. Vannak jobb időszakok, mikor nem jut olyan sokszor eszembe, meg olyan mintha már túllennék rajta, aztán megint jön egy depis időszak. Szerintem csak egy új, legalább ennyire fontos szerelem segíthet rajtam/rajtunk.
2013. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz két éve és pont ugyanez a helyzet. Tök jól elvan az új barátjával, én meg kb mindig lerobbanok ha eszembe jut.
2013. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az èn első komoly kapcsolatom most ért véget 2,5 hónapja de még mindig szerelmes vagyok belé.

A cink az hogy a volt nőm es a mostani baratja 19 lesznek en meg 24 leszek.

A sracot egy ilyen mulatós bálban ismerte meg ahova engem nem hivott azt ő tud tancolni en meg nem. Neken csak annyit mondott hogy lesznek ilyen balok es megy a baratnoivel.

Gondoltam jova tennem azt hogy a lampalazam miatt nem táncoltam a szallagtuző bállján ugyanis egyszer mar kirohogtek a mert nem tudok tancolni es akkor is ettol feltem.

Neki az volt meg az indok hogy nem mentunk szorakozni meg hetkozbe naluk hetvegen nalumk aludtunk.

Ahelyett hogy megbeszeltuk volna ezt amit en kezdemenyeztem is ehelyett kilepett mert az a srac tud tancolni.

Szanalmas. De en meg mindig szeretem. 2 hetebram irt hogy mi ujsag hogy vagyok es tokre ugy irkalt mint aki.megbanta az egeszet es meg mindig erezne irantam valamit.. de ugyan akkor ugy is ir hogy a masikat szereti... tehat igy ketfele keppen. a mult heten talizunk. Az anyja segitsegevel szerveztem meg. Anya meg en adtunk neki ballagasi ajandekot. Es annyira zavarban volt hogy nem mert a szemebe nezni pedig en is remegtem annyira izgultam de o folyton a viragot baszkuralta meg elpirult. Amikor elkoszontunk ketszer is visszanezett.

Par napra ra a ballagasan bemutatta a sracot otthon meg mar volt egyebb is a szobaban ahogy hallottam.

De akkor minek irt ram a balkagasa elott is egy nappal?

Minek keres?

2015. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szoval mindketten rossz helyzetben vagyunk.

Konnyen mondjak a haverok hogy ne erdekeljen. Konnyen mondjak.

Zavar hogy massal van. Mikozben az o meg az en csaladom is furcsalta

2015. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

* a hirtelen szakitast mert ok is mondtak nekem hogy hogy megvaltozott mellettem meg o maga is mondta. Kozos jovo minden volt.

A problemak megoldasa helyett inkabb szakitott :-(

2015. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi valtozott azota neked?
2015. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!