Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobbik eset ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobbik eset ismerkedés terén és miért, egy fiús, férfias lány vagy egy férfiatlan lányos fiú?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt többszöri elolvasás után sem értem, de az biztos: a lány legyen nőies (nem kell túlzottam, csak úgy egészségesen) a fiú legyen férfias (ő is csak úgy normálisan). És akkor mindenki boldog.
2013. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem tegyük fel van egy férfias lány és egy lányos fiú, Ismerkedés terén melyik nem fog előbb könnyebben párt találni?
2013. febr. 21. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem, pedig jó párszor elolvastam a kérdésed! De ha arra gondolsz, h egy fiús csaj, vagy egy csajos fiú talál-e könnyebben párt, akkor szerintem a fiús csajszi! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most így akarod eldönteni, hogy fiú legyél-e, vagy lány, vagy micccsinááász ezzel az információval?

Amúgy a válaszom: egyik sem kifejezetten jó "ismerkedés terén".

35/N

2013. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiús csajsziknak könnyebb párt találni, és általában jobban is sikerül hosszú távon a kapcsolat. Ugyanis a férfiak általában nem bánják, ha egy lány kicsit fiús, ha vagány, ha nem picsog minden hülyeségen, ha egyedül is képes villanykörtét cserélni vagy beverni egy szöget.


A lányoknak, nőknek pedig sokkal fontosabb, hogy férfiként helytálljon a párjuk, ha nőies, puha, az szerintem kb. egy lányank se jön be. (A puhaság nem összetéesztendő a gyengédséggel, kedvességgel!)

2013. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek az 5-össel.


Én is kedvelem a kissé férfias lányokat, szeretem, ha valaki racionális, megáll a lábán, bizonyos fokig kemény és nem ilyen kis rózsaszín habos csacsogó nyuszimuszi.


A lányos fiúknak viszont manapság nagy a divatja, főképp a fiatalabb lányok körében. Pont a minap csodálkoztam rá a műjégpályán, hogy a nálam ~5 évvel fiatalabb fiúk mennyire egyformák: piszkafavékony test, csőnaci, női sál, divatos cuccok, ékszerek, belőtt haj stb. És úgy látszik, sok lány harap is erre a stílusra.

2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, de ez csak korosztály kérdése. 10 év múlva a most rájuk nyáladzó kis libáknak már nem fog megfelelni ugyanaz a stílus, hanem ők is pasit akarnak majd maguk mellé.
2013. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!