Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott veled csúnyán, tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott veled csúnyán, tiszteletlenül beszélni a párod?

Figyelt kérdés

A párom elég gyakran felhúzza magát.

És tiszteletlen velem szemben.

Felhívtam nemrég,hogy menjen el az egyik barátnőmhöz,ha jön hazafelé,mert a barátnőm odaad neki egy dolgot,amire nekem szükségem lenne.

Erre a párom azt mondja. "Mi a brantnak nem jöttél te el hozzá, mit foglalkozzak én vele,hogy neked mi kell, majd eljössz te érte"

Nem értem. :(

24/N


2013. febr. 26. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt, hogy miért vagy vele.
2013. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van néha ilyen, én rájöttem hogy csak akkor ha a páromat felhúzzák a munkahelyén vagy alapból fárasztó a napja. Sajnos ebből volt már egy nagyon csúnya összeveszésünk amikor egyszer hazajött munkából én megkértem őt egy nagyon pici kis dologra, és akkor balhét csinált belőle hogy fél órán keresztül ment az ordibálás ajtó csapkodás meg minden, sajnos akkor nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, és alapból ideges volt, mert azon a napon (utólag derült ki) hogy a nagyapja kórházba került egy életveszélyes szívritmus zavar miatt.

Persze fél óra múlva mindent lecsapott a földre, összeszedett pár ruhát beszállt a kocsijába és csak a füstöt láttam utána mire kiértem. Másnap délután tudtam csak elérni telefonon akkor már ő is lehiggadt és elmondta hogy mi volt ez az egész meg hogy mi van a papájával meg sok mindent elmondott hogy mivel idegelték már fel előtte, tehát akaratán kívül nálam vezette le a részben feszültséget amiért bocsánatot is kért és aznap már haza is jött.

Tehát én páromnál gyakran fordul elő ilyesmi sajnos.

2013. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egész nap itthon vagyok egyedül,és mikor este hazajön, én teszem fel az asztalra a vacsorát, készítem elő,hogy neki,csak le kelljen ülni és enni.

És e közben mondom neki,hogy rakjon már fát a kazánra. Kijelenti,hogy semmit nem hajlandó csinálni,leöltözik,nézi a tv-t. Eszik,megint nézi a tv-t,számítógépezik,aztán,ha megunja tv-zik.És mikor elálmosodik elalszik,és ha mondom neki,hogy csinálhatna legalább annyit,hogy tüzel,vagy foglalkozhatna velem, felháborodik,és mondja h fejezzem be.

2013. febr. 26. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, de akkor igaza volt.

Mondjuk nálunk kicsit másképp megy ez a dolog, ha ő dolgozik és én nem, akkor neki már ténylegesen semmit nem kell csinálnia, amikor hazaér, se főzni, se pakolni, se fűteni, mert mindent megcsinálok én.

Viszont cserébe vacsora után mindig összebújunk egy kicsit és beszélgetünk vagy valami, nem telik el úgy nap, hogy ne foglalkozna velem.


Gondolkozz el a kapcsolatotokon. 24 éves vagy, még fiatal. De már nem annyira, hogy éveket elvesztegess. Beszélj vele, hogy változzon, tanulja megkezelni az indulatait, de ha nem megyés továbbra is tiszteletlen, akkor talán jobb lenne neked valaki mással.

2013. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Úr isten!

Te ezt tűröd kérdező?

Miért vagy vele?

Neked ez így jó?

Boldog vagy így?

33f

2013. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, dolgoztál te már napokon át 13 órákat egyhuzamban? Próbáld ki, aztán megfogsz lepődni, mennyire be fogsz pöccenni, ha utána olyan akar veled befűtetni meg futárnak küldeni, aki egész nap otthon heverészett. Napi 8 órát dolgozom, 4-kor végzek és heti 3x utána még megyek tanítani este 9-ig. Tényleg nem kötekedésből írom. Próbáld ki, tényleg.


27 N

2013. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

"vagy foglalkozhatna velem, felháborodik,és mondja h fejezzem be."

Ilyet akkor sem mondunk ha napi 20 órát dolgozunk....

2013. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nálunk ilyen nincsen. nem is volt, sem a kapcsolatunkban sem azóta hogy házasok vagyunk. nem is hagynám hogy ilyen stílusban beszéljen velem és én sem beszélek így vele soha.


ő 12 órát dolgozik én 9-et ez csak a munkahely. ő esténként illetve szombat vasárnap van itthon, nekem ez mellé van egy szerdai szabadnapom.


neki 1 feladata van,a begyújtás, amit meg is csinál. de nem mindennap kell, csak mikor nagyon hideg van hosszabb ideig. akkor már a sima fűtés kevés.


én a főzést, és a háztartást intézem, illetve a mosás.


a bevásárlás pedig közös program:)


este fél 10re szokott hazaérni, de soha nem volt olyan, hogy nem törődött velem, pláne nem beszélt velem úgy mint egy darab ronggyal....én ezt nem tűrném el a helyedben!!!!! hazajön, eszik, kicsit beszélgetünk tv, majd rosszalkodunk, aztán alszunk. ( hétköznap ha nagyon fáradt 1-2 este szokott kimaradni a házaséletünkből. de ez nekem nem probléma.


27/N

2013. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát kedves kérdező gratulárok! Nevetek is és sirók is ! Nevetek mert j nagy hülye vagy amiért vele vagy , sírók mert így még egy állattal sem beszélnék! Egyrészt amiért mellete vagy és hagyod meg is érdemled, de sajnálak is , mert mi lesz majd pár évmúlva, sírva fogsz el menekülni, de akkor már késő lesz ....de sem fiatalodsz ....NAGY HÜLYE VAGY HA TE EZT HAGYOD ! EZT AZ EGÉSZET LE KELLEN ZÁRNOD ÉS VKI OLYANNAL UJRA KEZDENI AKI MEGBECSÜL TISZTEL ÉS FOGLALKOZOK VELED AKKOR HA DOLGOZIK:::! Szerintem addig menekülj mig nem késő...:)
2013. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a b tervet, senkinek nem jó egy ilyen emberrel. Mit képzel ez magáról? Az én párom is szokott ilyen lenni, de akkor annyira összebalhézunk, hogy zúzunk, utána meg minden happy.
2013. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!