Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért zavarja, hogy nem akarok még csak beszélni sem vele?

Figyelt kérdés

A barátnőm elhagyott egy másik pasi miatt, viszont felhozta, hogy "legyünk barátok" mert már nem engem szeret, de nem akar elveszíteni mint embert. Tudom, hogy ez nekem nem menne, én mindig csak rá akarnék mászni meg nyomulni rá, így úgy döntöttem, hogy ha nem kell neki az "egész csomag" akkor nem kap tőlem semmit. Kulturáltan közöltem vele, hogy foglalkozzon az új pasijával és engem ha módjában áll, akkor hagyjon békén. Mire ő kiakadt hogy egy szemét állat vagyok és csak ennyit jelentek neki, soha nem is szerettem őt. Miért reagált így?


F/19



2013. febr. 25. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy érzelmi nyomorék. Ne foglalkozz vele.
2013. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

frankó, velem ugyanezt csinálta az exem

kidobott mint egy rohadt macskát, majd közölte velem, hogy lehetnénk barátok, mert olyan jó volt az elmúlt pár év, hogy mint embert nem akar elveszteni

lepattintottam a fenébe

22L

2013. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy minimális beleérző képessége, akkor sosem kért volna tőled ilyet, legalább is nem rögtön a szakítás után. Talán azt hiszi, ezzel neked jót tesz, vagy egyszerűen csak fenn akarja tartani a kapcsolatotokat menekülési útvonalként, ha a másik mégsem válna be. Sosem tettem ilyet, ezzel csak megaláz téged, hiszen tudja, hogy te még érzéseket táplálsz iránta. Ráadásul álszent is, hogy még neki áll följebb a visszautasításod. Te jól tetted amit tettél, neked hosszú távon így lesz jó, így tudsz gyorsabban tovább lépni.
2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzök írták úgy van. Hülye p!csa már bocsánat...

Sajnos sok lányra amúgy is jellemző ez kell valami amivel megnyugtatják magukat vagy elhitetik magukkal hogy ők nem hibásak egy szakításért, még akkor is ha ő maguk szakítottak. Most azzal nyugtatja magát hogy mivel nem akarsz vele csak barát lenni nem szeretted igazán és jól tette hogy szakított ergo megalapozottnak érzi a döntését. SZÁNALMAS így nagy betűvel ahogy írom rendkívül egyszerű jellemre utal. Egy percig se érezd rosszul magad jól döntöttél ezt nem lehet másképpen, ahogy elnézem a csaj értelmi szintjét később ha majd egy normális barátnőd lesz még örülhetsz is neki hogy így alakult. Tudom most nagyon fáj, de férfi vagy előre kell nézni ezt a csajt meg egy életre elfelejteni!

2013. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem úgy reagáltál ahogy én is tettem volna, illetve meg is tettem egy régebbi kapcsolatom végén.


azért viselkedett így mert még gyerek, és nem fogja fel miért utasítottad el, ő csak azt érzékelte hogy nemet mondasz neki.


majd talán ha idősebb lesz megérti a dolgot.


NE foglalkozz vele, és NE gondold meg magad. most az a fontos hogy neked mi a jobb, és neked ez a legjobb.


27/N

2013. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Abszolut egyetertek veled. Sajnos nem vagyunk egyformak, es ugy tunik nem sok empatia szorult az exedbe. Kulonben is miet baratkoznal olyannal aki kepes teged "szemet allatnak" nevezni? Ilyet nem mondok vkinek, akit a baratomnak tartok. Sajnos csak ki akar hasznalni.
2013. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!