Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VAn egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn egy lány a suliban aki tetszik nekem, de nem tudom hogyan szólítsam meg. Nem ismerjük egymást szóval ez így elég nehéz. Már többször is lett volna rá alkalmama de nem tudom. Köszönök neki: Szia. És utána? Milyen témákat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
lehet akár bonyolítani is a dolgot, de szerintem elég,ha mondasz egy sziát majd elmondod neki h ez van és ezt és ezt szeretnéd. pl elhívod moziba, vagy akármi, vagy megkérded nem jönne el sétálni úgyis jó idő van, meg beülnétek fagyizóba.. bármi jó, nem akkor fogod igazán megfogni, ha varázsolgatsz mindenfélét, ha majd tetszel neki igent mond, ha nem akkor meg legalább megpróbáltad. hajrá
2013. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

"Szia, hogy vagy mikor jól vagy?

"Szia, hányas a lábad? Mert anyám ilyen cipőt akar venni "

Amúgy meg egy csomó ilyen téma van..

2013. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

erre nincs bevett duma, az a legjobb módszer ha megpróbálsz kapcsolatot teremteni,d e ha csak odamész és "elkapod" az érzéseiddel akkor tuti bukó


a lényeg a természetesség, ne lássa rajtad h mit akarsz

2013. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány évesek vagytok? Csak mert ugyanez a helyzet áll fenn errefelé is, csak én vagyok a lány :D
2013. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
(lány vagyok)menj oda hozzá ha van rá alkalmad, kérdezd meg tőle ki tanitjaa neki ezt meg ezt aztán térj rá a személyes dolgokra :DDD
2013. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!