Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tetszik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik valaki, de többször átvert.

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki már évek óta tetszik, és én is neki. Többször jártunk már, és mindig ő szakított. Most nem rég, átvert, hogy megint tetszem neki. Most pedig (elvileg) megint tetszem neki, de tudom, nem szabad, hogy megint összejöjjünk, valamiért még is tetszik... Mit csinálja? Mert eszembe jutott, hogy flörtöljek (másokkal) meg ilyenek... Mit tegyek?
2012. júl. 25. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy játszik veled ahogy akar.Sztem hagyd a fenébe,de ha neked igy jó és tetszik akkor jöjj vele újra össze.
2012. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
flörtölj másokkal, ahogy írtad. így hidd el, ha tényleg szeret féltékeny lesz:)
2012. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd a francba...nem érdemel meg a csávó ha ilyen kcsög volt..
2012. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!