Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vészhelyzet! Ti megbocsájtanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vészhelyzet! Ti megbocsájtanátok ilyet a párotoknak?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk és véletlenül a korábbi barátom nevén szólítottam!:( Nem akartam, nem is járt a fejemben, eszembe sem jutott, már egyáltalán nem is szeretem, de mégis! tudat alatt sem szeretem már, véletlen volt:(A mostanit szeretem!

De most félek el fog hagyni engem:'( Azt mondta oké, rendben felejtsük el, de látszott rajta, hogy nagyon fájt neki! Félen meggondolja magát! Még csak az hiányzik, hogy megint elkövessem ezt a hibát, akkor tuti elhagy. De nem fogom! Jaj, hogy lehetek ilyen ökör!!!


2013. febr. 27. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát meglepődnék én is, és biztos rosszul esne, de ha nem foglalkozna téníleg az exével akkor nem szakítanék ilyen miatt.
2013. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt, illetve elözö kapcsolatod hossza?
2013. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az előzővel másfél évig, a mostanival meg lassan már két éve!
2013. febr. 27. 10:48
 4/11 A kérdező kommentje:
A helyzetem még za is ront, hogy kicsinyítőképzővel mondtam a nevét! A barátomat pedig általában nem szoktam becézni.
2013. febr. 27. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de fel ne hozd neki a témát, ha Ő nem akar erről beszélni. Próbáld meg Te is elfelejteni. Ez még nem "válóok"! :)
2013. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az ilyen dolgon csak nevetni tudok.

Nem is értem miért kell ebből ügyet csinálni, végülis ha valaki évekig az életed része volt és naponta kimondtad a nevét nem olyan gáz, ha a szádra jön egyszer.

Ha két év után ezért elhagy, akkor ne is bánd. 2 év után éreznie kell, hogy nem az előző párdat szereted már.

2013. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szántóvető ***** válasza:
0%
párod helyében elgondolkodnék arról hogy érdemes-e folytatni tovább ezt a kapcsolatot.
2013. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szántóvető: nem hiszem, hogy egy ilyen baki miatt szakítani kellene! Főleg már 2 év kapcsolat után.
2013. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szántóvető ***** válasza:
0%

és ha találkozgat az exével?vagy csak tartja vele a kapcsolatot?

ezek a kérdések +fogalmazódnának bennem.vagy ez sem normális?

2013. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyan, ugyan ... ezt a hibát én is elkövettem néhányszor, bár többnyire negatív helyzetben, tehát volt mentségem ... remélhetőleg megérti és nem fog elhagyni
2013. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!