Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hogyéreztessema lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogyéreztessema lánnyal hogy biztonságban van melettem vagy mi?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon félénk minden nap kimek elé és együt megyünksuliba csak nem nagyon tudok tovább haladni már egszer találkoztunk is suli után szeretnék vele járni de nem tom hogy ő is szeretne e megkérdezni meg nem merem közben egyik haverom mondta hogy éreztessem hogy biztonságban van melettem de ezt nem tom hogy hogy kell?? mert kérdeztem tőle hogy bókoljak neki és ezzel éreztessem mondta nem de választ nem adott hogy hogyan éreztessem... segítsetek hogy hogyan kell köszi a válaszokat előte is...
2009. szept. 10. 20:02
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
kisérd suliba, menj vele haza, ha esetleg furcsa emberek jönnek szembe, karold át és kicsit irányítsd arrébb
2009. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
értem csak az a baj hogy nem ott lakik ahol én és buszal jön ott szál le ahol lakok és onnan a suli max 5 percre van és ez alat semmi ilyen nem történik meg neki általában elöbb vége vanak az órák mint nekem és így nem tom elkisérni heti 1szer van úgy hogy nekem elöbb van vége mint neki de suliban szinte majdnem minden szünetben megtaláljuk egymást és beszélünk de köszi a választ első válaszoló
2009. szept. 10. 20:10
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle KEDVESEN h át e karolhatod,meg e foghatod a kezét,stb! Te tetszel neki? Ne félj megkérdezni! Pár nap után(persze ha tetszel neki)kérdezd meg h nem e randizhatnátok és a végén pedig hogy nem e akar veled járni. Remélem bejön! Irj kommentot h mi történt! Sok szerencsét!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
köszi második majd jövőhéten megkérdezem őt ezekről és megírom mi volt.
2009. szept. 10. 20:14
 5/47 anonim ***** válasza:
Oké,várom!
2009. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Csak azt szeretném kérdezni hogy miért a jövő héten? Ezen a héten már nincs rá lehetőséged? Üdv:

Petra

2009. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
de van rá holnap is mek ki elé meg suliban is összfutunk csak nem merem mert félek hogy elutasító lesz meg a kézmegfogásról hogy azt mondta nekem hogy nehezen visel el mást maga melett ezt úgy értette hogy nehezen veszi rá magát hogy megfogja a kezét annak akivel épp jár... innen gondolom hogy félénk meg én is az vagyok már mert eddig minden barátnőm átvert vagy kihasznált és ez azért alég szarul esett és kevés önbizalmam is maradt ja még annyit hogy én 18 vagyok a lány meg 15
2009. szept. 10. 20:41
 8/47 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány... Még kell hogy gondolkodjam azon hogy mit tehetsz! Szivesen segitek,persze ha nem kamu kérdés az egész!

Petra

2009. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Mijen suliba mentek?fontos

Petra

2009. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
neked is csak azt tudom mondani barátom a liliomtiprást az állam 8 évvel jutalmazza
2009. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!