Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy évvel ezelőtt megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évvel ezelőtt megcsaltam a barátomat, sajnos azóta nem bízik meg bennem és nagyon féltékeny én nem tudom mivel érhetem el hogy elmúljon ez az állapot, pedig tényleg szeretném ha biztonságban érezné magát mellettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 00:18
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát ez jó kérdés...

Mivel ő a te személyre szabott "delikvensed" így csak te tudhatod mi az amitől jobban bízna benned.

2011. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szülj neki kölyköt,akkor elhiszi,hogy szereted.
2011. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem csalod meg még többször
2011. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy olyan tett volt, amivel - tök mindegy, mi az indok - eljátszottad a bizalmát. Talán örökre.
2011. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem bizik benned ne is csodálkozz.

Tudom milyen ez

de mégis hogy jutott a tudomására?

őszinte beismerő vallomás?vagy lebutatok?

Legalább még mással voltál jó volt?

Nagyon jónak kell lenned hozzá hogy ujra a bizalmába férkőzz

2011. febr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én mondtam el neki
2011. febr. 9. 08:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most foglalkozz vele többet, sokat hívogasd, járjatok el ide-oda,kisérjen haza,mond minden nap neki h. szereted,ha a telefonodat nézegeti akkor hagyd, így megnyugszik ha nem talál semmi gyanusat.
2011. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Joco901019 ***** válasza:
Nem csoda, hogy már nem tud benned megbízni őszintén én sem tudnék. Az hogy féltékeny szerintem teljesen normális. Nagyon nehéz elérni azt, hogy újra bízzon benned talán ez a legnehezebb dolog.
2011. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de ha Ő igy viselkedik az sajnos a Te hibád! Sajnos a megcsalást nem mindenki képes elnézni, örökre tüske marad az érzékenyebb és romantikusabb fiúk lelkében. Nálunk is ez történt csak forditva. A pasi csalt meg engem, ezzel a kapcsolatot alapjaiban rengette meg ugyanis a két fő pillér bizalom és őszinteség veszett el. Így már semmit nem ér az egész. Gondolj bele, hogyan lehetne ezek után megbizni a másikban? Állandóan attól rettegünk mikor teszi meg újra? Sosem mernénk neki elhinni semmit, mert már egyszer átvágott. Én elhiszem, hogy megbánta meg hogy múló szeszély volt de ez a fájdalmat nem teszi semmissé és nem garancia arra sem, hogy máskor nem fog előfordulni. Sajnos ezt én sem tudtam neki megbocsátani. Ha ránéztem, vagy ölelkeztem vele rögtön az jutott eszembe vajon másikat is igy ölelte-e mindig azt látom magam előtt amikor mással volt! Igy nem lehet élni! Ezért aztán hiába kezdtük újra, vagy folytattuk a korábbi tettei miatt vége lett hamarosan.

Sokan nem tudják elfogadni a hűtlenséget, és ez teljesen jogos.

Sajnálom, de erre tényleg akkor kellett volna gondolni mielőtt megcsaltad hogy utána már talán nem lesz visszaút. Életre szóló törést is okozhattál neki ezzel, ha érzékeny típus még akár öngyilkisságot is elkövethet. SOsem értettem hogyan tud az ember ilyet elkövetni az ellen akit a legjobban szeret! Ez mélységes mély árulás! Ha más kell akkor szakitson de ne csaljon meg, mi ezt anno megbeszéltük. Nme tartotta be, remélte nem derül ki de belebukott. Igy utólag már kapar, siránkozik könyörög de minden hiába! Előtte kellett volna gondolkozni. Engem ezzel végleg elveszitett.

2011. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
butaság volt amit tettem, de szerelmes voltam másba, utána szakítottunk néhány hónapig, én nem is gondoltam, hogy kibékülünk, az ő kezdeményezésére újra együtt vagyunk (lakunk), de sajnos ez nem azt jelenti hogy túltette magát a dolgon.
2011. febr. 9. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!