Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy ribanc lány szerelmes, akkor felhagyná a ribanckodást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Definiáld, kérlek, a ribancot.
2013. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen, ahogy egy szoknyapecér is. Érdees a férfiakra mért nincs avlami hasonló degradáló szó? Ök menők mivel sok nővel voltak együtt.
2013. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
alap..összejön álmai pasijával és ugyanúgy ribanckodik tovább....az első hozzászóló jót kérdezett. Definíciót kérnénk! :D
2013. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem az a ribanc,aki fűvel-fával lefekszik,hanem csak szereti simogatni a fiúkat.
2013. febr. 27. 15:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz aki minden hétvégén mással fekszik le?Mert ha olyanra akkor felejtsd el.Nekem volt egy ilyen csajom,1 év alatt nem sikerült megváltoztatni,vagy is azt hittem hogy igen,de közben meg félre dugott fűvel fával és még valami nyavaját is elkaptam tőle.Hagyd a francba annyit nem ér!
2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
53%

na igen nem m1 h nálad mit jelent a ribanc meg a ribanckodás.

egyébként mint a közmondás is mondja: amerikai staffordshire terrierből nem lesz kolozsvári szalonna főleg akkor ha Debreceni.

2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
lol XD bearanyoztad a napomat a "definícióval" XD
2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Én is rosszul vagyok ettől a ribancos dologtól.... Ha egy egyedülálló lány ismerkedik több fiúval rogtön ribanc, csak abba nem godnolnak bele hogy akivel csinálja az ugyanazt teszi mint ő, de persze ö pasi az más.... UNDORÍTÓ.
2013. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi az hogy szertei simogatni a fiúkat?????

hány éevs vagy kérdező???

2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ideig-óráig felhagy vele, aztán újrakezdi, ha egy kicsit megunt
2013. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!