Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha felkínálkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha felkínálkozom egy 35éves pasinak mert már nagyon akarok szexelni? 17éves szűzlány vagyok

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem vagyok túl szép és a közeljövőben nincs túl sok lehetőségem egy norm kapcsira
2008. jún. 7. 17:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
41%

Hallod, ez nem is kicsit, ez nagyon gáz! Legalább felesége, gyerekei is vannak már, csak épp félredughatnékja van?


"de a korombeliek esteleg bénák / kevésbé gyengédek stb..." -erről a mondatodról csak annyit, szerintem nem az a baj veled hogy csúnya vagy hanem hogy valami nem stimmel a kis fejedben.

2008. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se tedd meg csak ezért. Ha kívánod a szexet, akkor segíts magadon.

Ha egy idegennel teszed, s nem lesz jó, akkor a kedved is elmehet tőle. Nem lesz melletted, nem tudod vele megbeszélni, s nem lesz meg a lelki plusz se.


Kedvesem 29 éves koráig kibírta, pedig férfi. S nem ment el prostituálthoz...

2008. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A gyengédség attól függ, hogy mit érez irántad a partnered. Ha csak megtenné, szex és más semmi, akkor olyan semmilyen lesz. Tedd, ha nagyon kívánod, de első alkalom csak egy van. Nekem gyönyörű volt, szerintem ne rontsd el te sem, várd ki azt, akit igazán megszeretsz. Vagy ha a faszi nagyon kedveskedni akar neked, kérj tőle egy vibrit. ;)
2008. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy bénák a korodbeliek? attol hogy talán egy rakat vadbarommal vagy körülvéve nemkéne igy vélekedni a pasikról. Képzelt 18 éves vagyok és az összes barátnőmnek és nekem is ÚRIEMBEREK a pasijaink. És a haverok körében is. Nézz szét a világban. És egy 35 éves pasi talán nemcsak gyengédséget akar. hanem talán többet. amugy elég idős ahoz, hogy családot akarjon. vagy ahhoz, hogy elhitesse veled mijen aranyos aztán előbújik a sátán. gondolt ezt meg. a sex annyit nemér.
2008. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
És még anniyt hozzáítok, hogy a fiatalok is értik ám a dolgukat. Senki nempanaszkodik, hanem imádják. És én se csalódtam a barátomban. Egy barátnőm is 35 éves pasival akart járni. akinek 2 gyereke van. De otthagyta, mert mégis csak férfi. leszek eleget felnőttek között. most a saját korosztájodra gondolj.
2008. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
A kapcsi szó használata alapján lelkileg igen éretlen vagy még valamint leírod, hogy randa is vagy.Lehet, hogy neked tényleg csak ez az esélyed lenne, ezzel sem leszel boldog , de úgy sem ha 70 évesen merengve ülsz a karosszékben, hogy szűz maradtál.
2008. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
de még "nem vagyok túl szép"...figy...hogy kinek mi jön be az relativ...mindenki megtalálja a párját...csak keresni kell
2008. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem szerelemből teszed, lehet, h később megbánod. Mennyire lehet vajon uriember, aki megtenné???? Lehet, h hamarosan találkozol az igazival és akkor majd mit mondasz neki? Hogy csak azért tetted mert...? Szerintem 17 évesen még nem vagy lekésve semmiről. Egyébként pedig, hogy kinek mi a szép, az relatív. Egy kis önbizalom kéne, nem pedig egy 35 éves pasi!
2008. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 8. 16:18
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne csináld. hidd el, ha nem erőlteted annyira, úgy fog betoppanni az a srác akivel örömmel megtennéd, hogy észre sem veszed!! nem akkora buli az első, ne járasd le magad!! hidd el, érdemes kivárni! (: (:
2008. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!