Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha felkínálkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha felkínálkozom egy 35éves pasinak mert már nagyon akarok szexelni? 17éves szűzlány vagyok

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem vagyok túl szép és a közeljövőben nincs túl sok lehetőségem egy norm kapcsira
2008. jún. 7. 17:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Jah
2008. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

hát ez eléggé "gáz" ahogy te kérdezted úgy válaszoltam.

figyelj attól hogy nem vagy túl szép attól lehetsz te egy értékes ember, akit nem csak arra használnak a férfiak hogy lefektesék. várj még arra az emberre aki megért téged minden szempontból és nem csak a külsődet nézi.ha vele mindent jól kialakítasz akkor ott is eljön a szexnek az ideje.és belátod majd ha megszereted azt az emebrt akkor nem csak a sszex fog érdekelni.de nem tudom mire mondod amúgy hogy nem vagy szép.lehet hogy valkinek valami olyan dolog teccik benned amit te csúnyának tartasz:)

2008. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát igazából nem is az h csúnya vok mer tom h így is megtudnak szeretni stb, de már naon vágyom a szexre és ő megtenné velem... és volt már pasim de még senkire nem izgultam ennyire:D szal csak annyi h képtelen vagyok tovább várni... és am ő egy igazi úriember, télleg!
2008. jún. 7. 18:22
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Saját kárából tanul az ember, sajnos. Tedd azt amit jónak látsz, csak gondolj bele a következményekbe is. Az én egyik bnőm 21 éves és még szűz. Magányos és kívánja már a szexet, de nem ajánlkozik fel az első pasinak, pedig lenne kinek.
2008. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. Én pont 17 évesen meg is tettem. Csak a pasi 36 volt, nem 35. Szűz voltam, és már nagyon zavart, pedig szép, csini voltam akkor is, és mégsem akadt pasim. Talán mert válogatós voltam, vagy nem tudom. Nem mondom, hogy megbántam, de visszagondolva semmi értelme nem volt. Ha később fekszem le vkivel, akkor sem maradtam volna le semmiről. Előttünk az élet.
2008. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Ööö...hát amennyiben engem kérdezel KURVA GÁZ. Nem igaz hogy nem találsz korodbeli srácokat akik belédorientálnák a dákót:D...jah és amúgy bűncselekmény...Mi itt Nyiregyházán pl kb lekurvázzuk az ilyet arról nem is beszélve hogy ugyebár pedofilia...Ne tedd.
2008. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
de a korombeliek esteleg bénák / kevésbé gyengédek stb...
2008. jún. 7. 20:20
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsó válaszolónak: Ez nem büntetendő (bár tényleg büntetni kéne), mert már elmúlt 14. Ha egyáltalán valóban elmúlt...
2008. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
felesleges és gáz is.
2008. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy 35 éves úriember elvenné egy 17 éves lány szűzességét. De Te tudod. Én is megtettem 15 évesen egy 28 évessel. De semmiképp sem mondhatnám róla, hogy úriember volt, viszont értette a dolgát.... Megbántam-e? IGEN és NEM!

Igen. Megbántam, mert nem olyannal tettem, akit szerettem, hiába hogy ő szeretett, és én vetettem véget a kapcsolatunknak, de nem volt olyan meghitt és érzelemmel teli, mint amiről álmodtam.

Nem. Nem bántam, meg, mert voltaképp jó volt.....

Hát így legyen az ember okos. Ha kívánod, akkor hajrá, de védekezzetek. Óvszerrel. Ha gyógyszert szedsz, akkor is. A megszakításosra ne hagyd magad rábeszélni, nekem úgy lett a harmadik bébim.

Szép életet! :o)

2008. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!