Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ismerkedni? Hogyan kell? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Netből elegem van, mindenki messze lakik, meg sokszor "elfelejtenek" válaszolni. A való élethez meg béna vagyok. Semmilyen hely nincs ahová eljárnék, csak az utca az, amin naponta járok, de egyedül, mert barátaim sincsenek. Látok sok szimpatikus embert, de soha nem merek megszólítani senkit sem. Félénk és csendes vagyok, hasonló lányt keresek, de az biztos, hogy egy bulizós, sok baráttal rendelkező embert fognék ki. Egyszer szólítottam le valakit, ilyen ember volt. Elég volt már az egyedüllétből! F

2013. febr. 27. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ne légy bezárkózott és kész.. Ennyi és tapadnak rád..
2013. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem kb ugyanez a bajom, csak női változatba :D

Persze veled ellentétben én annyira nem vagyok visszahúzódó és azért barátaim is vannak, de bulizni ritkán járok. Könyvtárba szeretek járni csak ott meg nehéz kifogni valakit, pedig voltam már nem egyszer "pasihadjáraton" de valahogy sosem jött össsze semmi, félre ne érts, még első csók sem volt, pasim sem volt, pedig nem egyszer próbálkoztam már,de mind hiába volt.

16/L

2013. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem dolgozol? vagy suli? Ez nem normális hogy ilyen elzárkóva élsz. Nem kell feltétlenül bulizni, van több lehetőség ahol lehet társaságot keresni. hobbi, edzőterem stb. Az önbizalmadnak is jót tenne egy kis sport.
2013. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 - Bár így menne a változás. Többé nem leszek zárkózott! Csak végre már így lenne!

#2 - Egy régebbi kérdés alapján könyvtárban nem lehet ismerkedni. Nem szeretik a lányok, ha olvasás közben csak úgy meg vannak szólítva. Olvasni, tanulni mennek, nem ismerkedni. Nem is járok könyvárba, mondjuk nem emiatt. Nekem sem jött össze semmi, sem barátnő, sem csók, még csak egy lány kezét sem fogtam az elmúlt sok évben. Pár évvel idősebb vagyok mint te, később elárulom. :D

#3 - Csődközeli állapot miatt sajnos pár hete nem dolgozom, amúgy is 0 db korombeli női alkalmazott volt, esélytelen volt ismerkedni. Valóban nem normális. Az ismerkedés sokaknak reflexből jön, nekem meg sehonnan sem.

2013. febr. 27. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is tisztáznod kellene a problémáid okát (miért vagy félénk, miért szorongsz, miért nincs önbizalmad), aztán pedig el kellene kezdened változtatni. Olyasmit csinálni, amit szeretsz, és ami önbizalmat ad, illetve meg kell tanulnod kommunikálni is. Merd vállalni a véleményed (és legyen is véleményed, ne csak bólogass vagy hallgass, ennél még az is jobb, ha lehülyéznek azért, mert nem értenek veled egyet), merd kimondani, és tök más lesz a kisugárzásod egy idő után. Furcsa, de úgy tűnik, hogy igaz. Nem vagyok nagy szám, de amióta elkezdtem megváltozni, többször előfordult, hogy lányok megszólítottak, még ha nem is konkrétan ismerkedési szándékkal (pl. vonaton volt, hogy kérdezte a csaj, hogy ez lesz-e X állomás, aztán ebből is lett egy kis flört), de volt pár flört is, szóval senki sem menthetetlen. Nyilván nem áll be egyik napról a másikra változás, de idővel neked is lesznek sikerélményeid, hidd el.
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Regisztrátor ***** válasza:

A természet bölcs. Aki nem életrevaló, az nem szórhatja a DNS-ét mindenfelé.

Ebbe beletörődhetsz.

Ha mégsem, akkor viszont neked kell lépned.

2013. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!