Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha interneten szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten szeretnék ismerkedni, akkor társkeresőn kívül milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Ha lehet, nem csak felsorolásszerűen szeretnék tudni ezekről, hanem előnyöket, hátrányokat, tapasztalatokat is. Jó lenne az is, ha nem konkrétan a netes ismerkedésről lenne szó, hanem annak formáiról. Köszi.
2013. febr. 23. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakori. Komolyan, rengeteg szingli van itt. Nekem egy kapcsolat összejött, egy pedig majdnem.

Persze ügyesen kell, mert az ismerkedős kérdéseket a moderátorok azonnal törlik.

2013. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön kívül nincs más. Max itt ez a gyakori amin nagy szerencsével lehet valami.
2013. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt.
2013. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt is, és nekem nagy sikerem van még főzős fórumokon is...

F.

2013. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Innen van pár rossz tapasztalatom, pedig nem is ismerkedtem itt soha célzottan, csak néha összejött. Ha direkt ismerkedni akarnék, akkor esélyesen tömegesen jönnének a rossz tapasztalatok. Ha ezt nem nézzük, a jelenlegi elba....rontott privát funkció nem igazán teszi ezt lehetővé.


A főzős fórum jó ötlet, köszönöm. Efféle ötletes dolgokat szeretnék még hallani, ha valakinek van még ötlete.

2013. febr. 23. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén fórumot javasolnék, olyat, ami egybevág a te érdeklődési köröddel. A jelenlegi baráti társaságom egy része is egy ilyen fórumból alakult ki, és a barátom is ebből a társaságból való :)
2013. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó főleg: tudnál ilyen fórumokat mondani név szerint? mert én annyira gyakorlatlan vagyok, hogy azt se tudom hol keressem
2013. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A facebookon is lehet még.
2013. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!