Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám leszoktatni a barátnőmet hogy állandóan megsértődjön?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, csak sokszor értelmetlen dolgokon sértődik meg, nem veszi a poént vagy úgy jön le neki mintha meg akarnám bántani pedig erről szó sincs, és ez nem tetszik benne hogyan tudnám esetleg leszoktatni róla?

2013. febr. 28. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először próbáld meg megérteni, hogy miért ilyen, vagyis beszélgess vele ezekről a dolgokról. Abból indulok ki, hogy nem direkt ilyen sértődős, hanem valamiért érzékeny dolgokra, amik a számára fontosak, még ha neked ez nem is világos, hogy miért. A nők néha a férfi számára egész apróságon fel tudják kapni a vizet, és komolyan bántja őket a dolog, amit a férfiak meg nem értenek, pedig mi nők sem tehetünk sokszor róla, hogy ilyenek vagyunk.

Szóval, próbáld először megérteni, hogy miért ilyen érzékeny, van-e esetleg valami téma, amire különösen az, mert "leszoktatni" nem fogod tudni, legfeljebb elérheted, hogy ő magától szokjon le róla, ha rájön, hogy te tényleg nem akarod sosem bántani.

2013. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen az a baj, hogy az elöző barátja elég köcsög volt vele, már bocsánat a kifejezésért de nem engedte el sehova féltékeny volt a barátnőire is

önértékelési problémái vannak amit nem értek mert jó oké ha szerelmes az ember szebbnek látja az illetőt de ő magában egy szép lány tényleg gyönyörű alakja van nem az a hű de nagy melle de nem is kicsi átlagos és csúnyának látja magát és ez engem lehúz hogy hiába mondom neki hogy szép vagy stb stb beszélgetek vele nem változik a véleménye én meg nem szívesen hallgatok olyat ami nem igaz olyan mintha sajnáltani akarná magát de sajnos nem ezt tényleg komolyan is gondolja

2013. febr. 28. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami az egyikőtöknek poénos, az a másiknak nem biztos. Puhatoljátok ki, mik ezek a dolgok. Ha nem poénkodsz olyan dolgokon, ami számára komoly, akkor "leszoktatod" arról, hogy állandóan megsértődjön.
2013. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor olyasmi van, mint amit sejtettem, és ezt tényleg csak türelemmel, megértéssel, sok beszélgetéssel és bizalommal lehet megoldani. Ha elég mély az önértékelési gond és a seb, akkor ne várd, hogy x idő múlva ez el fog múlni teljesen, mert valószínű időről-időre lehetnek kis visszaesések.

Akkor hisszük el, ha egy férfi azt mondja nekünk, hogy szépek vagyunk, ha látjuk ezt a viselkedéséből is. Hogy udvarol nekünk, ahogy közeledik, hogy odafigyel ránk stb. Én mind a mai napig úgy vagyok, hogy ha pl. megnézem a barátom rólam készített fényképeit, amiket ő szeret, hát sokszor nem tudom, mit is esz rajtam. Ez egyfajta "belenézek reggel a tükörbe, úristen, hogy nézek ki" effektus - állítólag a pasiknál is van hasonló. :) Ráadásul a fránya hormoningadozásaink miatt hajlamosak vagyunk időnként utálni, és csúnyának látni magunkat alapból is.

Szóval, amit tegyél: szeresd, mutasd ki, és ha gondja van, akkor beszéld meg vele. Gondolj bele, ha ő poénkodna valami olyannal, amiről nem tudja, hogy téged bánt, akkor biztosan ő is meghallgatna erről. Biztosan fárasztó, ha szerinted felesleges dolgokon megsértődik, de ne úgy fogd fel, hogy "durci, hiszti" stb.

2013. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beképzelt a csajod? Mindenen megsértődik, mert nagyra állította be az egóját, és igenis tudja magáról, hogy szép, de mivel palástolni akarja a beképzeltségét, úgy tesz, mintha csúnyának tartaná magát.
2013. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!