Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanád el a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanád el a párodnak hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés
... és hogy bocsásson meg?
2009. szept. 11. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy, nem csalnám meg, ha már nem jövök ki vele, akkor ELÖSZÖR szakitok vele és UTÁNNA kezdek csak mássak. Ez alapvetö erkölcsi norma - aki nem tartja be, az a szememben egy nagy nulla.
2009. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem nagyon van jó megoldás egyszerűen meg kell mondani, de én a helyében először elküldenélek a fenébe, aztán szakítanék veled (Nem bántásból mondom..). Szerintem ez egy olyan dolog, ami után már nem állítható helyre a bizalom, legalábbis nálam nem.
2009. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Mivel sose csalnám meg, nincs mit elmodani ezen.
2009. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem gondolkozz el azon miért csaltad meg! Valószínű valami nem működik rendesen köztetek!

A kérdésedből ítélve gondolom még tini vagy fiatal felnött korban lehetsz.Ha hajt a véred és nem tudsz megmaradni hosszútávon senki mellett akkor ne kezdj érzelmeken alapuló hosszútávú kapcsolatokba.Így neked sem kell mindig magyarázkodni, titkolózni, stb... és a kapcsolat másik tagját sem sérted,bántod,alázod meg!

Mindig tisztázd a leendő partnerrel hogy te csak egy futó kalandra vágysz és tart ameddig tart!

2009. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult túl sok választásod nincsen, elé állsz és elmondod neki. De nyilván magyarázatot is vár majd, hogy miért tetted. Ezen neked is gondolkodnod kellene, mert lehet, hogy valamit nem kapsz meg, akkor meg újra megfogod tenni. Tudom, hogy ezt nagyon sokan elítélik, de én azt vallom, hogy mindenki hibázhat, és egy esélyt mindenki megérdemel. Persze ez függ attól is, hogy Te mennyi idő után léptél félre, ha valaki már az első hónapokban megteszi ott valószínű meg fog ismétlődni ez. De egy több (tíz) éve tartó kapcsolatot én nem rúgnék fel egy botlás miatt, egyetlen egyszer elnézném ezt. És becsülném, hogy a párom elém állt és bevallotta nem lebukott és hazudozott.
2009. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%

hasznald Gyurcsany dumajat...

Elkurtuk...

2009. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy nem mondanám meg... amit nem tud a másik fél, az nem fáj neki. Ha megmondod nagy esély van rá, hogy szakít veled... Ha nem mondod meg, és már nincs viszonyod, és az a személy akivel megcsaltad, nem fog köpni, akkor nem fog kiderülni sem, tehát ettől sem kell tartanod, így biztos nem rombolod szét a kapcsolatot. De azért nem ártana elgondolkoznod, és tisztázni magadban, hogy miért csaltad meg a párod.
2009. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"szeretnék bevallani neked valamit.. a múltkor.. együtt voltam xyz-vel.. de hidd el hogy tényleg nagyon megbántam és soha többet nem teszek ilyet.." és közben fogd a kezét vagy nemtudom..

a megbocsátás attól is függ hogy mióta vagytok együtt.. ha régóta akkor egy ilyenért nem fog szakítani.. ha viszont nem régóta akkor nagy esélye van a szakításnak..

fogadni mernék hogy a párod is megcsalt/megcsal/meg fog csalni.. vannak dolgok amiket az ember nem szívesen mond el.. és csinálunk olyan dolgokat amiket nem gondolunk át.. szóval..

2010. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!