Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha belesimogatnak a tenyeredbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belesimogatnak a tenyeredbe az egyértelműen azt jelenti hogy az illető csak is szexet akar tőled?

Figyelt kérdés
Ez a gesztus azt jelent hogy csak szexelni akar vagy akár komolyabban is?
2013. febr. 28. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet sosem hallottam, úgy hogy ha én csinálnám akkor nem azt jelentené....
2013. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A simogat igét nem szoktuk a "bele" igekötővel használni.
2013. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Belesimogat vagy egy kicsit finoman belekapar a tenyeredbe .
2013. febr. 28. 18:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez annak a jele hogy le akar veled feküdni. De később már megszokásból is fogja simogatni.
2013. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
akkor amikor unoköcsémmel sétáltam az utcán akkor ö is szexet akart tölem ???? O.o
2013. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindegy! Nem a helyesírásomat kell figyelni.
2013. febr. 28. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem jelenti azt.

Ne csak a kezet figyeld. A szemet, a test minden részét, nem lehet ezeket a dolgokat szövegkörnyezetből kirángatni. Nincs egyezményes jel arra, hogy "csak szexet akarok."

Kivétel ha V-betűt formáz a két ujjából és közéjük nyal, vagy azt mutatja a kezével, hogy nyomja a dákót a szádba, és más hasonló vulgáris jelek, amik viszont nem rejtettek, és eltéveszthetetlenek.

2013. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Komolyan már mindenbe a szexet látjátok bele? Nem, ez nem jelent ilyesmit.
2013. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mikor ezt csinálja a szemembe néz. És egyszer vissza simogattam így én is de nem azért mert szexelni akarok hanem mert ha neki lehet nekem is meg kíváncsi voltam mit reagál. Meglepődött utána mosolygot. Mostanra meg már szabályosan várja mikor csinálom és azóta mindig csinálja ezt a dolgot. Már ha engedem...

Nem mindenbe látunk szexet csak én mindig úgy tudtam meg mások is azt mondták hogy ez azt jelenti .

2013. febr. 28. 22:28
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem megujjazta a végbelemet. akkor ez most mit jelent?
2013. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!