Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetem le a felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetem le a felfogásomat?

Figyelt kérdés
Először "bemutatom" magamat. 15 éves vagyok, 186 cm magas, eléggé vékony testalkatú, kicsit már kockás hasú, lányok elmondása szerint helyes és nagyon jó humorú, és okos. Nem szoktam alkoholt inni, cigizni stb. Nem járok ilyen "felnőttes" tini bulikba. Nem is volt még barátnőm. Azt mondják a gondolkodásommal van a baj, hogy még fiatalok vagyunk és úgy sem fog tartani ez a mese szerű sírig tartó szerelem, amiről a lányok álmodnak.
2013. febr. 28. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Fiú vagy vagy lány? Mert ha lány azt mondanám csak naiv vagy, de ha fiú akkor súlyos gondok vannak a fejedben, és ilyen hozzáállással szüzen fogsz meghalni.
2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És mi a felfogásod? Az hogy nem iszol és nem cigizel? Mert eléggé sehogy sem lehet ennyiből még csak felszínesen se megismerni téged.
2013. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2013. febr. 28. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Túl jófiú vagy (jófiú = unalmas, kiszámítható, szürke), és álomvilágban élsz (nincs sírig tartó szerelem. vagyis van, de csak a rosszfiúknak, a jófiúkba sosem szerelmesek igazán a csajok). Azt szokták mondani: "A jó tulajdonságokat szeretjük, a rosszakba beleszeretünk).
2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem ugy kell mindennek nekifogni, hogy tudod, hogy ugyis vege lesz. Ilyen alapon, akkor soha ne gyere ossze senkivel, mert nem tudhatod az elso randin, hogy o lesz-e eleted parja, vagy ket het mulva menekulni fogsz-e a kapcsolatbol.

Hidd, el a lanyok is tudataban vannak, hogy nem biztos, hogy egy kapcsolat orokke fog tartani.

Minden kapcsolatbol tanulhatsz valamit es elobb-utobb ugyis megtalalod az igazit. Attol meg, hogy nem jarsz bulizni, nem iszol es nem cigizel hidd el, megismerhetsz olyan lanyokat akikkel jolerezheted magad.

2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogy mivan?!

Miről beszélsz? Mi a kérdés? Milyen felfogás?

Írd már le rendesen, hogy mi a bajod, hogy válaszolni tudjunk rá...

2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a felfogásom, hogy ebben a korán sem fog annyi ideig tartani egy kapcsolat, amennyire azt egy lány szeretné. Kicsit égő is mikor mindenki egy hétig ilyeneket ír valakinek a facebook oldalára, hogy "csak örökre, csak veled" aztán jövő héten már máséra írja ki. Még a sok "gyerekes" felfogású, éljünk a mának és holnap is lesz valahogy lánytól is kiakadom.
2013. febr. 28. 20:04
 8/15 Hanariko ***** válasza:
100%
jaj ugyan már, mi az hogy ezzel a felfogással szüzen fog meghalni? Egyáltalán nem és 15 évesen még nem is kell, hogy elveszítse.
2013. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
A következő néhány évben egyáltalán nem lesz sikered a nőknél, mindig el fognak utasítani. Ha össze is fogsz jönni egy lánnyal, hamar ott fog hagyni. Néhány év alatt teljesen meg fogod őket utálni, kiábrándulsz belőlük, majd a haragodat rájuk fogod kivetíteni, és teljesen le fogod sz.rni őket. Na majd amikor ez eljön, akkor meg is jön majd a sikered a csajoknál. Velem is ez volt.
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

# 9/9


True story. Valahogy így volt velem is. Bár ehhez azt is hozzá kell tenni, hogy én is rengeteget változtam minden téren.

2013. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!