Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mik a legidegesítőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a legidegesítőbb szokások, amikkel egy lány rendelkezhet?

Figyelt kérdés
Életem szerelmével, akivel együtt vagyunk, most hiába mondom neki, hogy szeretlek, ő nem mondja. Nagyon fáj. Nem tudom mit ronthattam el. Kíváncsi vagyok, vajon milyen okok miatt lehet ez? Olyan dolgok miatt, amiknek én vagyok az okozója. Talán velem van a baj, de nem tudom.

2013. febr. 28. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokszor nem a szavak számitanak,hanem a tettek! Mondhatom én 100 lánynak,hogy szeretem,ha csak 1 iránt érzem biztosan! A szerelem tettekben mutatkozik meg :) Neazt kérdezd,hogy miért nem mondja,hanem azt hogy ha "ilyeneket" tesze,azzal mit fejez ki :)
2013. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Net sötét bugyraiban olvastam, idős házaspár:

mama: Steve, sose mondod, hogy szeretsz...

papa: egyszer már mondtam a mézesheteink alatt, ha valami változni fog, tudatom!


Szóval ezen nem kell ennyire kiakadni, normális lehet, ha egyébként mutatja. (Figyelmes, látszi, hogy odafigyel apróságokra is, stb.) Szerintem emiatt ne emészd magad...:)

2013. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát, lehet, hogy szeret, ha kedves és törődik velem, még akkor is, ha nem mondja sosem, hogy mit érez? Igazából régebben sokat mondta, most pedig csak azt mondja, hiányzom.
2013. febr. 28. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Iszik, cigizik, felesleges dolgokról beszél stb...
2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

De édik lehettek :)

fiatalkák vagytok még? :)

Egyébként elég az amit utólag írtál igen.

2013. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell folyton hajtogatni, hogy "szeretlek", mert elhasználódik a szó és nem fog semmit jelenteni. Ahogy mondták felettem is, a tetteken keresztül úgyis megmutatkozik, hogy szeret-e vagy sem.


A legidegesítőbb szokás/vonás: irracionailtás, logikátlanság, hiszti.

2013. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Olyan, mint a székely: egyszer mondja, ha változás lesz szól
2013. márc. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csókolgat? Figyel az apróbb dolgokra? Keres? Érdeklődik? Látszik a törődés? Akkor nem rontottál el semmit. Lány vagyok,de szerintem ezek zavaróak:

- Jajj nincs rajtam a sminkem így már nem is merek kimenni az utcára, jajj, jajj :( <- és ehhez hasonló hisztik

- Pasi szavainak kiforgatása. Ha van okod gyanakodni, nem baj, de vannak nők, amik bármiből ki tudnak hozni egy megcsalós storyt is, még akkor is, ha a pali megőrül értük és más nőre szinte rá se néz

2013. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!