Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat 15 évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Effiee kérdése:

Távkapcsolat 15 évesen? Esélytelen lenne? :/

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon kedves, helyes fiút, szerinte is aranyos vagyok és szép. Egy hete beszélgetünk folyamatosan, és kezdem azt észrevenni, hogy belezúgok. Szinte ugyanaz az érdeklődési körünk, mindenben egyetértünk... a gond a távolság. Mondta, hogy az előző barátnőjével is távkapcsolatban volt, de a lánynak ez nem tetszett, pedig minden hétvégén lejárt hozzá. :( Köztük is 200 km volt kb. a távolság. Esélytelen lenne, hogy járjunk, inkább felejtsem el? :/

Mindenhogy ő az akiről álmodom, teljesen tehetetlen helyzetben vagyok. :(



2013. febr. 28. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen 150km-re voltam a barátnőmtől és nekünk ez nem volt akadály.Suli után rögtön vagy ő vagy én átmentünk a másikhoz,ott közösen megtanultunk,aztán utána elmentünk sétálni vagy moziba.Utána úgy értem haza hogy simán le tudtam fürdeni,beszélgetni a szüleimmel és még játszani is tudtam.Hétköznap 2-3-szor csináltuk ezt.Hétvégén meg általában náluk aludtam.Mondjuk ez mind szép és jó,de a több órás utazás nagyon fárasztó.
2013. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a heti rendszerességgel való találkozás megoldható akkor nem esélytelen. Persze ez nem úgy néz ki, hogy csak ő megy hozzád, te meg szépen otthon várod. Azért havi 4x oda-vissza 150-200km az nem 2forint:D
2013. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

én 15 voltam, 120 km volt köztünk, kicsit több, mint 7 hónapig bírtuk (de a szakításban sajnos a szülök viselkedésének is nagy szerepe volt :/)


szép volt, jó volt, de mégegyszer nem vállalnám be

L

2013. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Igen, persze én is mennék hozzá.^^ Akkor szerintetek működne?
2013. febr. 28. 16:47
 5/14 anonim válasza:
100%

Szerintem menne! Egy próbát mindenképp megér ;)

16/F

2013. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, de mindenképp nehéz dolog. Inkább negatívumai vannak a dolognak mint pozitívumai. Én jelenleg is távkapcsolatban vagyok, de eléggé elgyötörte a kettőnk közötti távolság a dolgokat. Ő kollégiumban van, tehát felmenni nem tudok, 2 hetente jár haza, akkor meg hirtelen sok hogy 3,5 napig folyamatosan együtt vagyunk. Nekem annyira nem optimális ez a fajta kapcsolat, ha igazán szükségem lenne rá nincs itt a közelben, és ez visszafelé is igaz. A telefonálás nálunk sokszor többet árt mint használ... nem egyszerű dolog. Semmiképp nem optimális kapcsolati forma, ha van rá esély hogy a probléma előbb-utóbb megoldódik, akkor van értelme szenvedni a dologgal, de ha még jó ideig nem tudtuk egymás közelébe költözni, akkor azért meggondolnám hogy érdemes e szenvedni a dologgal :/
2013. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen jöttem össze egy fiúval, aki 150 km-re lakott tőlem. Hetente találkozgattunk az elején, aztán hol ez, hol az jött közbe, és néha kimaradt egy-egy hét. Megoldottuk mindig ennek ellenére, hogy azért találkozzunk valahogyan. Másfél évig jártunk, megkérte a kezem, mikor 18 éves voltam... és az után lett vége. Fiatal voltam még, nem gondoltam bele csomó mindenbe. És én is csak azt tudom mondani, amint az egyik előttem válaszoló: szép volt, jó volt, de még egyszer nem csinálnám végig.

A kérdésre pedig pontosabb választ adva: működhet, ha mindketten nagyon akarjátok, de csak keveseknek sikerül.


23/L

2013. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam mikor ossze jottem az elso baratommal.300kmre lakott tolem. 2-3 hetente lathattam es 11 honapig voltunk egyutt. Nagyon jo volt a kapcsolatunk,MSNen tartottuk a kapcsolatot. Vonattal oldottuk meg a talalkozast. A tavkapcsolat azert jo szerintem mert nem unjuk meg egymast :) Amugy a fiu 15 volt. A szakitas a szulok miatt lett meg hogy a fiu megvaltozott rossz iranyba. En se csinalnam vegig megegyszer..
2013. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mi is ugyan ilyen helyzetben vagyunk.igaz,most volt egy hete,hogy együtt vagyunk,de már egy hónapja van valami..azóta kb. heti rendszerességgel találkozunk.most hétvégén viszont nem tudunk találkozni,szóval már padlón vagyok.:(

de amúgy ha kibírjátok és bíztok egymásban,szerintem nem lenne esélytelen.:)

2013. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem müködne:)

én is 15 vagyok lassan fél éve leszek távkapcsolatban és a köztünk lévő távolság dúrván 250km.

2013. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!