Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha egy nő, akitől régebben szeretettek volna valamit, most szerelmet vallana?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jelenleg egy kapcsolat elején vagytok és most az a nő, akit régebben szerettetek, de akkor a nő nem akart semmit, szerelmet vallana. Mit tennétek?

Kérlek kort is írjatok.


2013. febr. 28. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy ennek örültem volna x évvel ezelött de most jelenleg van egy kapcsolatom amit nem akarok feladni.
2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha lenne erőm, akkor azt mondanám, hogy sajnálom, de már késő.

18

2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

leszarnám.

23f


ha akkor nem akart semmit amikor nem volt kapcsolatom, akkor se akarjon amikor már van.


de ez am tok termeszetes amit leirtal, foglalt emberek mindig kelendobbek.

2013. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fospuska ***** válasza:

nna, pont 3 hete volt ilyen. csakhogy én nem az elején vagyok a kapcsolatnak,de ha az elején lettem volna se cserélnék. ezt szépen elmagyaráztam a hölgynek. hisztizett kicsit,de nem volt vészes.:)


ja,kor: vén hülye. :)

2013. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Közölném vele hogy ezt lekéste.


23

2013. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nekem sci-fi
2013. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pendulum92 ***** válasza:

Én ezt a a párbeszédet ejteném meg vele:


-Van pasid?

-Sajna nincs most.

-Végül is a kinézeted alapján érthető.


20/F

2013. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 poiu ***** válasza:
Gondolom, birizgál.
2013. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, részvétem, de ugye tudsz róla, hogy már van barátnőm? Ha igen, mit nem értesz ezen?

25

2013. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék, hogy most már csak azért kellek, mert lett valakim, így nem ő lesz az ügyeletes jó csaj, aki előtt nem fogok megalázkodni és jó benyomást tegyek rá, és csak az egóját akarja helyre tenni.

Ezért elhajtanám a g*cibe.

2013. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!