Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büntethető ha a lány mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntethető ha a lány mondjuk 25 éves a fiú meg 17?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 01:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sokkal több szeretetet,figyelmet törődést!!! Volt 28 éves srác is az életembe de ő valahogy nem tudott boldoggá tenni!! Egy 17 éves meg igen!!!!!!!
2013. márc. 1. 01:33
 12/21 ppqq111 ***** válasza:
Mondjuk van benne valami, hogy ez már személy függő nem kor!!! Sajnos nem tudok segíteni, de szerintem nem büntetnek meg !!!! Gondolom hamarosan betölti a 18-at is, akkor nincs probléma!
2013. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
igen nagyon hamar be tölti csak akkor is azzal fenyegetnek mindig hogy fel leszek jelentve!!
2013. márc. 1. 01:53
 14/21 ppqq111 ***** válasza:
Ezt csak azért mondják mivel a gyerekükről van szó és elítélik ezt a dolgot! Szerintem nem lesz gond!!! :)
2013. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Nagyon bízom benne!!! sok mindent olvastam és mindenhol 14 a korhatár!!!! Így örülök egy kicsit de a félelem bennem van!!
2013. márc. 1. 02:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Jó vicc ez a feljelentés duma:D mond nekik, hogy nyugodtan.. szegénykék úgy sem tudnak.
2013. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne büntetendő két ember közötti korkülönbség? :-S
2013. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2013. márc. 1. 10:29
 19/21 Discover válasza:

Akkor sem csukhatnak le mivel a magyar törvények kimondják,hogy 14-éves kortól ha bele egyezik a lány vagy a fiú az már legális úgyhogy csak hajrá.

De gondolj bele mit várhatsz egy 17-éves "gyerektől" szerintem nem sok mindent mert se jövő képe se élettapasztalata nincs.

És még ezután jön csak még a java a meló meg stb és majd akkor válik el milyen ember is igazából ha nem anyuciék tartják el.

2013. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Van tapasztalata és az iskola mellett nagyon sokat dolgozik!!! Egy éve vagyunk együtt és sok mindenem túl mentünk már,valahogy ezt is ki bírjuk!!!!!!! Tudja mi az hogy a pénzért meg kell dolgozni és nem szokott "anyuci" pici fia lenni,mert inkább meg keresi a pénzt minthogy kérjen!!!!!
2013. márc. 2. 05:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!