Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne gondolnom? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne gondolnom? Normális hogy picit féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 3 hónapja vagyunk együtt. Mindent megosztunk a másikkal, tényleg elmondunk egymásnak mindent. Nekem beszélt az egyik volt barátnőjéről, hogy együtt voltak sokáig majd szétmentek és utána még 3 éven keresztül folyamatosan lefeküdtek egymással stb. A csaj megcsalta a barátommal az összes addigi pasiját...

A barátom jóban van a csajjal, a szüleivel is, még mindig bejár hozzájuk ha arra jár.


Na face-n láttam, hogy kiírt valamit a csaj, a barátom pedig hozzászólt, ezzel semmi baj sincsen, de a büdös k*rva még flörtölget vele. Jelzem neki is van valakije.

És a csaj most kitalálta hogy Budakeszin van, ahova pont ma megy a barátom melózni.

Mit kéne hinnem?

Amúgy a barátomban teljes mértékben megbízom, mert komolyan még a csillagot is leszedné nekem az égről. De mi van akkor ha az a ribanc bepróbálkozik? Hagyná magát?


Köszi előre is a normális válaszokat! :)


2013. márc. 1. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha téged szeret akkor sok esélye nem lesz a nőnek.

Kivéve ha a barátod olyan fajta.


Én megmondanám a barátomnak, hogy zavar, hogy flörtölget vele a lány. Ne a kapcsolatot szakítsa meg vele csak szóljon neki, hogy vegyen vissza.

2013. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit érzel, normális. Ettől függetlenül tartsd észben, hogy ha el tudja tőled csábítani, akkor nem is veszítettél semmit gyakorlatilag. Fogd fel egy tesztként, a féltékenységed meg vizsgadrukk.
2013. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a barátom és én is úgy állunk a dolgokhoz, hogy a megcsalásnak nincs értelme. Engem is csaltak már meg őt is csalták már meg. És úgy vagyunk vele, hogy akkor inkább szólunk a másiknak, hogy ennyi.


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igaz, ha félremegy, akkor nekem nem is volt mit veszítenem. :)

2013. márc. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!