Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátom és más fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátom és más fiúkkal beszélgetek akkor érezzem magam szarul, mert a barátom féltékeny?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátod féltékeny és sokszor szarul esik neki hogy ezt teszed talán visszafoghatnád az állandó pasikkal beszélgetést egy kicsit neked sem tetszene ha minden csajjal dumálna és rá esetleg kevesebb figyelmet forditana
2013. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
61%
Inkább szabadulj meg a barátodtól, ha bele akar abba szólni, hogy kikkel van jogod beszélgetni és kikkel nem.
2013. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha vigyorogva játszod az agyad és kelleted magad a pasik előtt (mint a sok tinicsaj szokta), akkor igen, érezd rosszul magad, mert ez szemét dolog. Ha csak normális témákról normálisan beszélgettek akkor a barátod elég fura hogy féltékenykedik. Vagy ő sose szól senkihez aki lány?
2013. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magad szarul érezned. Ha a bizalom megvan, és te is teszel azért hogy továbbra is megmaradjon akkor nem értem hogy a barátodnak miért kell féltékenykednie.

Én is beszélgetek más pasikkal, mert sok ilyen haverom van, és a párom mégsem féltékeny ez miatt, sőt őt nem zavarja, ő is elvan velük, de neki van külön társasága, és ott szintén vannak csajok is, így én sem féltékenykedek rá, mert minek. Nincs okom rá mert tudom hogy szeret, és én is szeretem és ő is nagyon jól tudja hogy nem lépnék soha félre, és én is tudom róla ugyanezt.

2013. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem a te hibád, ha a barátod féltékeny. Az ő fejében kellene rendet rakni.
2013. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,milyen jellegű beszélgetések ezek.Nyilván ha csak barátilag beszélgetsz emberekkel,abba nincs joga beleszólni,viszont ha flörtölsz is és kelleted magad,az már nem fér bele.Nem tudom,hány emberrel kommunikálsz rendszeresen,de ha csak egy bizonyos baráti körrel,az még elfogadható.Persze flört nélkül,bizonyos határok között.A barátod meg gondoljon azon,mi is a valódi problémája.Szerintem a kóros önbizalomhiány.
2013. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beszélgetés nem megcsalás.
2013. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátod hülye, már bocs. Most hogy gondolja ezt? Soha életedbe ne érintkezz fiúkkal? Nem akarja esetleg kendővel eltakarni az arcod, mint az araboknál?
2013. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!