Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akinek tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akinek tetszek és nekem is tetszik de csak nagyon kicsit de ezt nekem nem meri elmondani a barátnőmtől tudom és mindig olyan furin viselkedik (mert zavarban van) a társaságomban, mit csináljak, nekem kell kezdeményeznem vagy mi?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem lassan pénzt fogok kérni ezért ;)

Eddig csak naponta írtam le ugyanazt, most már 10 percenként van hasonló kérdés.

Így :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A 7-es hozzászólás ott.


Technikai okokból a fiúk picit bátortalanok mostanság, én nem ma kezdtem én már az őskorban bátortalan voltam. Meg csúnyának hittem magam, meg gáz volt a haverjaim előtt és satöbbi...


Aztán tanultam némi metakommunikációt tízen x évig, de ami ennél is fontosabb, volt néhány jó fej lány aki a tudtomon kívül besegített, hogy azt higgyem én szedem fel őket. Közben meg nem, csak úgy csinálták mintha.

A fiuk nem nagyon jönnek rá, hogy valójában segítesz neki, csak 20 év tanulás után, addigra meg mindegy ;)


A lényeg, te ne kezdeményezz. Olvasd le a testbeszédéből, hogy van valami, aztán teremts olyan helyzeteket amiben kénytelen lesz próbálkozni. Ahogy azt már másoknak is írtam.

2013. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbálom biztatni de olyan csacsi amúgy meg nem valószínű hogy azt hiszi magáról hogy csúnya mer egy csomó csaj bele van zúgva
2013. márc. 1. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert Te azt hiszed, vagy tudod, hogy egy csomó csaj bele van zúgva, ezt Ő nem biztos, hogy tudja. Szerintem simán állj elé, vetkőzd le a gátlásaidat és beszélgess vele, terelgesd a témát, hogy milyen céljai vannak, szeretne-e párkapcsolatot stb.. és a végén hozd szóba, hogy megpróbálhatnátok, ha úgy látod alakul a dolog.
2013. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy egy csomó csaj bele van zúgva mert egy csomó barátnőm van ezzel így
2013. márc. 1. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D
2013. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hgoy zavarban vagn. Lehet,hgoy csak nem jössz be neki és a ronda fejed irritálja és azért csacsi ha körülötted van mert túl akar rajta esni.
2013. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-oska ő keresi a társaságom (mellesleg mindenki magából indul ki)
2013. márc. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!