Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skype beszélgetést folytattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canadafan kérdése:

Skype beszélgetést folytattam a sráccal akivel ismerkedünk és egyszer csak szó nélkül eltűnt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Milyen technikai probléma okozhatja, hogy 1 óra múlva sem tud belépni mikor otthon van az ipad meg nem az a tönkremenős fajta. Lehet, hogy paranoiás vagyok de egyszer már volt egy srác aki később vallotta be, hogy végül is nem is elvált hanem nős..:/
2013. márc. 1. 23:12
 1/10 fospuska ***** válasza:
same shit, different asshole.
2013. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ájszíjú ***** válasza:
Aramszunet jo esetben
2013. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem vagy az áramot kapcsolták ki neki vagy a netet...
2013. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hazaért az asszony és kikapcsolta a srácot
2013. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A net kikapcsolásának látom valami esélyét, az nagy ritkán nálunk is van.. mondjuk pár éve volt utoljára.

Eddig annyit beszélgettünk, de most elment a kedvem tőle, hogy akár visszanézzek skype-ra nem akarom látni, hogy nincs ott :/

2013. márc. 1. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Meglátta hogy milyen csúnya vagy!
2013. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na azért beléptem skype-ba, nem online és nem is írt azóta :/ Nem hiszem el, hogy ennyire hülye lettem volna megint....
2013. márc. 1. 23:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya:D Plusz azt már régebb óra látta, hogy milyen vagyok, szóval biztosan nem amiatt.
2013. márc. 1. 23:23
 9/10 anonim ***** válasza:
A net könnyen elmehet, sok szolgáltatónál előfordul. Ha wifin van, akkor azzal is lehet baj stb. Mi ilyenkor küldeni szoktunk egymásnak SMS-t, hogy a másik tudja, hogy mi a szitu. Javaslom, hogy vezessétek be ti is ezt a szokást.
2013. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fospuska ***** válasza:
sajna úgy tűnik,megint beleszaladtál...
2013. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!