Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik, de van egy kis gond is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Dn meg csak 12 eves vagyok, a fiu ket evvel idosebb nalam. Nem ismerem nagyon jol, de nem csak "meglattam es megtetszett" dologrol van szo. A gond az hogy 2 baratnom is tudja, es bar az biztos hogy ok nem mondjak el senkinek, felek, megis rajonnek az osztalytarsaim. Ez persze azt jelenti hogy kovetkezo szuneten mar o is fogja tudni, de ezt nem akarom. Viszont en sem szeretnem megmondani neki. Mit tehetek?

2013. febr. 27. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem kell pasizni, amúgy meg ha elmondod a fiúnak hogy tetszik neked, és jártok akkor úgy is mindenki meg fogja tudni, de ha nem akar veled járni akkor is. Szóval tök mindegy. Vagy hallgatsz és vársz, vagy elmondod neki de akkor más is megtudja.
2013. febr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs más hátra, neked kell szerelmet vallanod!

Így megmarad a büszkeséged!!!

2013. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond ell neki te. Vagy kerüld el és akor nem látszok rajtad.
2013. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :D

nagy dolog hogy tetszik valaki

2013. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is all szandekomban pasizni, de attol fugetlenul hogy 12 eves vagyok, nem tudom magamnak azt mondani higy nem tetszik es kesz, ha egyszer tetszik. Es hozzatennem, hogy a korosztalyombol ilyen szempontbol a legvisszahuzodobbak koze tartozom. De azert koszonom a velemenyeteket, es tovabbra is varom oket.
2013. febr. 27. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha más is megtudja.
2013. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 14 vagyok, és- mit ne mondjak - ha az illető szép, és már nem olyan kisgyerekes, akkor szívesen járnék vele.

Próbálj közeledni felé, finoman, persze. A korkülönbség még nem olyan látványos. Főleg később, amikor pl. ő lesz 16, te meg 14, akkor már nem is olyan feltűnő. Egyébként nyugodtan pasizhatsz, miért ne? Én tavaly jártam 12 évessel, és mit ne mondjak, az volt életem legjobb időszaka. Kár, hogy vége. :(

2013. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!