Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lenne belém? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lenne belém? (lent olvasd. )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy unokatesóm (fiú) 16 éves. Mostanában elég sokat vagyunk együtt,és nagyon megszerettem! Eddig nem nagyon tartottuk a kapcsolatot de most kb minden hétvégén itt van nálunk és itt alszik. Azt vettem észre mintha közeledne felém..pl volt már olyan hogy ültünk az ágyon,beszélgettünk és egyszer csak elkezdett felém közeledni megakart csókolni :O meg simogatta a combom,ilyenek..Nemtudom mit csináljak mivel én nagyon szeretem dehát ugye mint testvért! Senkinek nem szóltam még róla,annyira kínos lenne ilyenről beszélni szüleimnek,esetleg az ő szüleinek..:S Szerintetek mit csináljak?
2013. márc. 2. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne erőltesse. Unokatesóval nem kéne.
2013. márc. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Állítsd le.
2013. márc. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis ezen gondolkodtam..:/ Csak nem akarom megbántani..Érzékeny nagyon..
2013. márc. 2. 02:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor finoman, higgadtan beszélj vele erről.
2013. márc. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább legyen kínos neki most mint sem még kínosabb mindkettőtöknek később.
2013. márc. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!