Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok? 7éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? 7éve vagyunk együtt a bnőmmel, fél éve viszont sokkal jobban érzem valaki mással magam. /részletek lent. /

Figyelt kérdés
Nem vagyok még annyira szerelmes a másik lányba, de sokkal jobban elvagyok vele, mint a párommal. Szeretem a bnőmet, de a szerelem már elmúlt. Nem tudom mit kéne tennem. Hagyjam ott a jelenlegi bnőm, vagy inkább maradjak vele? Mért van, hogy nem tudok dönteni?
2009. szept. 11. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7 év az nem kis idő,szóval nemtudod csak úgy hipp-hopp otthagyni. de én azt vallom,hogyha már nem jó valakivel akkor nem hagyom magam szenvedni,őt meg nem, csapom be... szerintem mondd meg neki,hogy mi a helyzet,így jobb lesz mindkettőtöknek! Sok szerencsét :)
2009. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban érzed magad a másik lánnyal, akkor valószínűleg valami hiányzik a kapcsolatodból. Szerinted mi az? Mi az amiben a másik lány jobb? Ha úgy érzed ez neked fontos, és a barátnődtől nem tudod megkapni, akkor szakíts vele. De ha elmondod neki őszintén, hogy neked ez meg ez hiányzik és hogy ez így nem jó, akkor lehet változtatni fog. Beszélj vele!
2009. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Igazából a másik lánnyal nagyon jól el tududnk beszélgetni, vagy csak csendben ülni egymás mellett. A bnőmmel mikor összejöttünk azt hittem az a jó, mármint hogy ez az érzés a legjobb, stb. de most úgy érzem ez a másik érzés jobb. Nem tudom mi legyen. Félek, hogy ha befejeznénk a kapcsolatot, milyen lenne a másik lánnyal, bár így is lassan több időt töltök vele, mint a párommal...Talán szerelmes vagyok? Hát még ezt sem tudom...

2009. szept. 11. 22:29
 4/5 anonim válasza:
Ha a szerelem már elmúlt és csak puszta szánalomból vagy a barátnőddel,akkor az csak neked lesz rosz..hisz szerelem nélkül a kapcsolat nem kapcsolat... De a döntés csakis rajtad áll...és senki máson... Esetleg beszéljétek meg a barátnőddel,hogy számotokra mi lenne a legjobb..és ha már ő sem érez szerelmet irántad,akkor a legészszerűbb megoldás a szakitás..
2009. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Tényleg nem egyszerű a dolog, mert még nem érzek annyit a másik lány iránt, amennyit kéne, hogy meg tudjam tenni a lépést a szakítás felé. De ez idővel alakulhat...:S
2009. szept. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!