Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm csúnyán megalázott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm csúnyán megalázott, kapott egy gyenge pofont? Engem rendszeren üt-ver, de most meg rohant a rendőrségre és mindenkinek egy nőverőnek állít be?

Figyelt kérdés

Tegnapi házibuliban (nem ivott semmit még!) rászóltam hogy ne engedje a srácokat magához olyan közel, nehogy félreértsék és még nekem kelljen feleslegesen vitába keverednem emiatt. Utána elkezdett ordítani hogy nekem milyen kicsi a f*szom a legkisebb amit valaha látott és soha nem érezte hogy benne vagyok amikor szexeltünk. És hogy bármelyik srácéba beleülne most azonnal hogy végre érezzen egy igazi f*szt magában.

Méreteim: 16/6 szerintem nem nagy, de nem is apró ahogy ő állítja.

Mindig jó volt neki a szex, vagy jól játszotta 3 éven keresztül. Megcsalni soha nem csalt meg (ez biztos a barátnőitől tudnám)

Szóval aztán miután lealázott az összes barátom, havercsaj előtt kapott egy gyenge pofont, amire elkezdett a földön fetrengeni, mintha legalábbis jobb horgot kapott volna. Elrohant a rendőrségre, hogy súlyos testi sértés!

Eddig engem rendszeresen ütött-vert, volt hogy ha nem találta a távirányítót pofon vágott hogy keressem meg. Ha nagyobb problémája volt még meg is taposott. Én eddig soha nem ütöttem vissza, inkább el mentem otthonról.


A városban már úgy terjesztette el a történetet, hogy én agyba-főbe vertem, napszemüvegben jár a városban (pedig még piros se lett) és mindenkinek panaszkodik. Szerencsére tanúk vannak, de a pletyka ellen nincs mit tenni.


Tényleg ekkora bűnt követtem el?


2013. márc. 2. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Egy férfi hogy lehet ilyen szánalmas? Az a pofon kijárt, de tűrni három éven keresztül, hogy egy ilyen liba pofozzon, meg üssön?


Ekkora hülyét...

2013. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
beteg a csajod... részvétem..
2013. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is mehetnél a rendőrségre. De a legjobb ilyenkor a szakítás.
2013. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy papucs vagy te... Már bocs. Engem nő egyszer üt meg. Többet nem nagyon lesz rá alkalma, mert nem találkozunk.

Neked sem megütni kellett volna, hanem otthagyni a fenébe (már az első pofonja után)...

26F

2013. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak hát a szerelem ... Most az utcára se tudok kimenni mert idegen srácok fenyegetnek mint nőverőt. Jól tud manipulálni mindenkit.
2013. márc. 2. 15:06
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Logikus minus....

Ha kicsi pofont adtál neki,az nem látszik,arról nehéz lesz látleletet vetetni.

Mert hogy ahhoz orvosi papír kell,és ha az se látszik,akkor csak az idejét vesztegeti.

Ha meg ilyen voltál,hogy egy nő meg tudott ütni,akár egyszer is...hát ez elég nevetséges.

2013. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 fospuska ***** válasza:
52%

adj rá neki okot. csak gyomorszájba kell verni,az nem látszik.:)


és még nem dobtad ki...? kukába vele.

2013. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha úgy van, vigyél már be Damunak csokit...
2013. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
SOHA ne üss meg egy nőt!am jogos volt!
2013. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

rendőrségre? orvosi látlelet nélkül?

ezt nem mondod komolyan, hogy bírtad ezt, ez a csaj megjátszotta az agyát eddig is, remélem megszakítod vele a kapcsolatot teljesen, ez minden csak nem szerelem, nőből több van, mint pasiból, miért nem váltottál

keressél már olyat aki igazán szeret, aki ilyen szöveget levágott, az nem szeret és nem is szeretett Tégedet, már bocs, hogy ezt mondom

ettől csak többet kapsz egy olyantól aki jobban fog szeretni, mint Te őt, na akkor jobban jársz

most talán ne menj szórakozni, a napszemüveg csak a szemét takarja egy igazi pofán vágást nem takar el teljesen N

2013. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!