Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem szól semmiről. Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem szól semmiről. Csak kész tények elé állít, idegesít, hogy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a párom egyszer csak gondol egyet és megszólal, hogy öltözzek. Az nem érdekli, hogy főzök vagy takarítok éppen. Amikor meg mondom, hogy had fejezzem be az ételt vagy amibe épp belekezdtem, akkor meg felháborodik. Szólok Neki, hogy ne indulás előtt 2perccel szóljon, mert úgy sosem fogok elkészülni, de persze az a válasza, hogy mindent 1héttel hamarabb jelentsek be? Tudta előre, hogy most a barátokkal találkozunk vagy valakikhez megyünk, de csak az utolsó pillanatban tájékoztat erről. MIÉRT?


Azt már meg sem említem, hogy egy tankolás nála 1óráig tart, aztán ha kérdezem csak annyit mond összefutottam ezzel meg azzal. Később kiderül ezt meg azt furikázta meg haverokkal beültek valahová. Ezzel semmi bajom, de miért nem lehet elmondani őszintén? Vagy miért nem tud felhívni, hogy később megyek drágám. Ha én elmegyek boltba és fél óra után nem érek vissza, már járja a várost, hogy hol vagyok.


Tudnátok tippet adni arról, hogyan beszéljem meg vele, hogy ne az utolsó pillanatban szóljon?


Értelmes válaszokat írjatok, légy szíves. Aki nem tud az kíméljen. Köszönöm!25/N


2012. jan. 27. 13:48
 1/4 Timi: ) ***** válasza:
Szia!Én is felháborodnék,ha velem így viselkedne a párom.Azt tudom tanácsolni,hogy üljetek le beszélgetni,ezen más nem segít.Mondd el neki,hogy ez téged bánt és szeretnéd ha változtatna rajta.Kissé türelmetlen a párod és feszült,lehet oka van,esetleg munkahelyi probléma,akkor kérdezd meg mi a probléma a munkahelyen,ha nem dolgozik,akkor viszont más oka van feszengeni,kérdezz rá,és ne hagyd magad ennyire irányítani!Legjobbakat4Üdv:24/L
2012. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem tisztel téged. Egy tárgy vagy az életében és akképp is kezel. Nem fogod tudni megváltoztatni. Vagy elfogadod ilyennek vagy keresel valaki mást, akinek te is fontos vagy, nem csak saját maga.
2012. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre igazán értelmes választ csak te tudsz adni. Vagy elfogadod ezzel a k nagy egojával, vagy elküldöd a bánatba. ( Esetleg ha visszakönyörgi magát, akkor feltételül szabod neki a normális kapcsolatot, ahol téged is emberszámba vesz.)Részéröl ez igy nem szeretet/szerelem. Akkor meg minek kapaszkodsz bele?
2012. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, hogy utólag válaszolok neked így hét év után, de ha nem gond válaszolok én is.

Akkor most azt vártad anno, hogy itt mindenki értelmes azaz a neked tetsző választ adja és kíméljen meg? Oké akkor én most nem kíméllek, és meg is mondom, hogy miért. Talán elsősorban ezt a témát nem itt kell a nyilvánosság előtt megbeszélni, és akkor majd nem kapsz kíméletlenül bántó választ, mert a ti kettőtök afférja senki másra nem tartozik úgy gondolom én és ha ez a kapcsolat nem megy köztetek, akkor nem kell eröltetni ennyi.


1-es:! Neked is azt mondom utólag, hogy ilyenen nem érdemes háborognod, mert az életben vannak ennél sokkal, de sokkal nagyobb problémák is, amikkel még szembe kell nézned. Komolyan mondom annyira bírom az ilyeneket, akik ahelyett hogy otthon keresnének a gondokra megoldást, inkább ide jönnek siránkozni utólag, ha valami nem úgy sült el, ahogyan ők azt elvárják, vagy szerették volna jaj akkor már mingyárt itt kell siránkozni? Szánalmas!. Tán akkor alaposan át kéne gondolni azt hogy az ember kivel is köt barátságot, vagy netán házasságot, és akkor talán nem lennének ilyen problémák. Bár ezt férfi létemre nyilvánítom ki, és tudom, hogy ez egyeseknek fura, de tudtommal ha nem tévedek véleménnyilvánítás szabadsága van és mondhat nekem bárki bármit, viszont az állításomat akkor is fenntartom.

(utólagos hozzászóló).

2019. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!