Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője úgy a kapcsolatunkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője úgy a kapcsolatunknak, hogy csak azért maradok vele mert úgysem találnék jobbat?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok, párom 30. Nyáron lesz 7. éve, hogy együtt vagyunk de már nagyon kiárándultam belőle. Nem tudok már férfiként nézni rá mert olyan idétlen, tutyimutyi és sajnos mostanra jöttem rá, hogy akárhogyan próbálom, ezen nem tudok változtatni. :/ De már van egy 2 éves kisfiúnk...

Viszont azzal meg tisztában vagyok, hogy úgysem találnék senkit aki jobban "megfelelne" helyette mivel a többi kisgyerekes anyukán kívül nem szoktam találkozni senki idegennel (mármint nem rokonnal). Akkor meg minek szakítani? Másrészt viszont így meg nem vagyok boldog...

Ti mit tennétek a helyemben??


2013. márc. 2. 15:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen biztos hogy nem lennék olyan férfival akit nem szeretek, az azért elég fiatal ahhoz hogy begyepesedetten otthon üljön egy olyan férfival akit nem szeret!
2013. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
kicsit bővebben..., miért ábrándultál ki belőle?. ne feledd egyszer már úgy döntöttél, hogy gyerekkel ajándékozod meg és ő is veled volt? valami történt. mi?
2013. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 fospuska ***** válasza:
ha feltétlen keserűen szeretnéd leélni az életed, maradhatsz így is,de az senkinek nem lesz jó. keress egy hobbit,sportolj,mindegy. apu addig vigyáz a gyerekre. közben szépen megszokod,hogy idegenek is vannak körülötted és egyszerűbb lesz kilépni a posványból.
2013. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Semmi nagy dolog nem történt csupán annyi, hogy a szülés után kezdtek el zavarni olyan dolgok amiket előtte észre sem vettem. Pl mindent ami elromlott nekem kell, megszerelni, kicserélni stb mert ő semmihez nem ért. Az autót is én tartom karban mert ő még az olajszintet se nézné meg soha. Nem tud benyúlni a sütőbe anélkül, hogy meg ne égetné magát, alig szól a gyerekhez amikor vele foglalkozik mert ő nem tud egyszerre játszani vagy pelenkázni és beszélni is hozzá. Mindent tőlem kérdez, hogy hogy kell megcsinálni. Életében először 25 évesen fizetett be eg csekket mert előtte anyuci megcsinálta azt is helyette... Szóval csupa ilyen apró hülyeség amitől tök férfiatlanná válik a szememben. Tipikus példa erre a ma reggelünk amikor is megkértem, hogy bontsa már ki a zsugor ásványvizet és 2 üveggel tegyen be a hűtőbe. Erreföl kivett belőle 4-et és a maradék 2 üveget a zsugorral együtt begyömöszölte a hűtőbe... Tudom, hogy apróság de így telik minden napunk ilyen hülyeségekkel..
2013. márc. 2. 15:44
 5/25 anonim ***** válasza:

És erre csak 5 év után jöttél rá?

27 évesen nem kell megalkudnod.

2013. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, és van olyan férfi akit nagyra értékelnél szóval ne maradj egy ilyen mellett, az előző párom nekem is ilyen esetlen, szerencsétlen volt, a mostani párom viszont...mindennap hálált adok azért hogy velem van.
2013. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát igen,


ez lehet,hogy egy kicsit off a kérdésedhez,

de nem veszitek ti is észre lányok,hogy nagyon sok anya majmot nevelt a fiából?

Még 20-22 évesen is szendvicskét csinálnak nekik a munkahelyre,áthúzzák az ágyukat stb.

Ennek csak az lesz az eredménye,hogy a fiúból sosem lesz férfi,és majd később ugyanezeket a dolgokat a barátnőjétől várja majd el,mint egy nagy gyerek.

Én ezért nagyon mérges vagyok az anyósomra,ugyan én még fiatalabb vagyok mint te,és szeretem a páromat,mi azért nem tartunk ilyen szinten,de ő is a mai napig úgy csinál mintha a rabszolgája lenne a fiának,és félek,hogy később majd a mi kapcsolatunk is erre fog rámenni.

23/L

2013. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Pontosan én is így vagyok ezzel :@ Nagyon szeretem az anyósom, de baromira idegesít, hogy mindent megcsinál a fia (párom) helyett... áthúzza az ágyát, kitakarítja a szobáját, páromnak csak melóznia kell, amúgy soha semmit nem segít otthon. :/ nekem picit szokott segíteni a konyhába, de annyira gyakorlatlan, hogy mostanában egyre jobban felbosszant. Semmire nem képes egyedül, mindig mindent megkérdez, nincs egy önálló ötlete, tényleg olyan, mintha ő rá is "vigyáznék", mint 1 gyerekre. Én még fiatalabb vagyok (22) ő viszont már 28!!!

Félek nem tudom sokáig elviselni.

Kedves Kérdező, szerintem te is láttad előbb is, hogy ez lesz, csak azt gondoltad, meg tudod változtatni vagy reménykedtél benne, hogy nem ezt fogja veled is csinálni, mint anyucinál.

2013. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki felvetette,ezt a dolgot,hogy,hogyan nevelik az anyák a fiaikat.

Utolsó:

Pontosan erre gondoltam,és látom nem vagyok vele egyedül.

Hihetetlen...és az a legrosszabb,amikor nekem panaszkodik az anyósom,hogy a fia,még a koszos papírzsepiket sem dobja ki,és azt is neki kell,az ő dolga..ilyenkor legszívesebben a fejéhez vágnám,hogy te nevelted félre...Egyébként nagyon kedves anyósom van,és szeretem,kijövök vele,de nagy harc lesz ez majd a párommal.Nagyon szeretem.

2013. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én nem szakítanék, vele maradnék próbálnám megszeretni. Biztosan visszahozható az érzés. Próbáld meg nem észrevenni a dolgokat amik zavarnak. Át kell siklani felettük és arra koncentrálni amit szerettél benne.

Én 3 évvel fiatalabb vagyok nálad de én sem hagynám el a páromat.

2013. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!