Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. a barátom 37 . egy hónapban és egy napon születtünk 2 éve együtt , fél éve együtt élünk az exe kiakaszt aki ráadásul lezbi. nem annyira vészes de nagyon irritál barátom semmit nem tesz ellene . rengeteget kibírt már a kapcsolatunk . de egyre másabb minden. szeretjük nagyon egymást. ő okozott eddig a legnagyobb fájdalmakat de a legnagyobb örömöket is. néha úgy érzem nem annyira szeret már. az orvoshoz sem képes elvinni ha egyedül mennék veszekedne meg hát keresete csak neki van pénzt soha nem ad. bizonytalan vagyok. nem tudom ő e életem hercege.

2013. febr. 19. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem találsz magadnak normálisat,ha akarsz nem kéne ezt folytatnod.gondolj bele mi lesz 15 év mulva ha vele maradsz nem hiszem h 30 évesen egy nagyapával szeretnél ágyba bújni
2013. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35 évesen felszedett egy 15 éves gyereket a barátod? Apád nem akarta elvágni a torkát (már persze, ha fehér emberek vagytok)?
2013. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ő e életed herecege?

hát szerintem nem,inkább tanulj rá érsz még herceget keresni,meg annyira nem képes hogy elvigyen orvoshoz,egy herceg nem ilyen..

2013. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!