Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés előtt beparáztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt beparáztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Júniusban fogunk összeköltözni, akkor leszünk 1,5 évesek.

Viszont én nagyon beparáztam, már ott tartok, hogy inkább szakítok vele és keresek mást, akivel még nem kell összeöltöznöm (muszáj összeköltöznünk, vagy csak heti pár órát találkoznánk).

Nem érzem, hogy akarom őt, nem akarom megcsókolni, átölelni, ezen a hétvégén nem is találkoztunk. Nem akarom.. Félek az összeköltözéstől...


2013. márc. 2. 16:01
 1/7 ájszíjú ***** válasza:
Ha nen szereted mer vagy meg mindig vele. Egymas idejet raboljatok
2013. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ájszíjú ***** válasza:
Ott van egy nem lathato kerdojel
2013. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De eddig meg szerettem.. Most ebben sem vagyok már biztos igazából. Nem is érzem, hogy szeretne, pedig állítása szerint nagyon szeret. Azt hiszem próbálok védekezni az összeköltözés ellen, ezért nem érzem, hogy szeretem, és ezért érzem azt, hogy ő sem szeret...


De mi lesz így... :(((

2013. márc. 2. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az összeköltözéssel van a baj, hanem ezzel: "Nem érzem, hogy akarom őt, nem akarom megcsókolni, átölelni..."

Szakits vele minél elöbb, ne kinozd szegényt.

2013. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fospuska ***** válasza:
így az lesz, hogy vagy megbeszéled vele,hogy ez neked korai,vagy elhagyod.
2013. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta érzem ezt, mióta megbeszéltük, hogy összeköltözünk.. Kb 1 hétig izgatott és boldog voltam, tervezgettem, aztán hideg zuhany, és onnantól ezeket érzem.
2013. márc. 2. 16:06
 7/7 fospuska ***** válasza:
az nem az igazi. kicsit csalódott lesz,de elvileg vennie kellene az akadályt.
2013. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!