Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú leszbikus párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú leszbikus párkapcsolat, +25-30 fölött? Akár egy életre is?

Figyelt kérdés

Elsősorban idősebbek történeteire, tapasztalataira lennék kíváncsi, mivel már nagyon szeretnék párt találni, és akár az életemet is el tudnám képzelni később nővel. (mondjuk még igen fiatal vagyok -16)


Szóval a kérdéseim, hogy teljesnek érzitek az életeteket egy nő mellett? Nem hiányzik semmi, ami pl. egy "szokásos" családban lenne, nem hiányoltok semmit? Mennyire volt nehéz az összeköltözés a családotok szempontjából, könnyen beletörődtek?

Milyen gyakran tudtok kimozdulni közösen?

Mennyire éreztétek a társadalom visszhangját magatokon, voltak sérelmek?

Mióta vagytok együtt?


Igazából nem szerdtnék senki magánéletében sem turkálni, csak még a saját jövőmmel sem vagyok tisztában, szóval szeretnék pár példát látni magam előtt, ugye az okos ember más kárán tanul.

Akár ide is válaszolhattok, de aki gondolja, írhatja privátban is :)


Előre köszi :)

16/l/l Bp.



2013. jan. 27. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Akarsz gyereket? (Pl. örökbefogadással, vagy aláfekszel egy pasinak, mintha műtétnek vetnéd alá magad.) Nem mondom, h két nő a legalkalmasabb családi minta a gyereknek, csak kérdezem....
2013. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pont ez az, hogy nem tudom.

ha lenne egy olyan párom, és meglennének a feltételek, akkor inkább az örökbefogadás, mivel inkább fiúsabb vagyok, bár biztos csodás élmény a szülés, de lehet h inkább kihagyom :D

2013. jan. 27. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

az első perverz homofób válaszoló elmehet a pi*csába! xo


van egy bizonyos dolog amit MESTERSÉGES MEGTERMÉKENYÍTÉSNEK hívnak, és senki alá nem kell befeküdni, kivéve az orvos alá, de ő nem fog megb***aszni :D


na mind1, kérdező én sajnos nem tudok segíteni ilyen hosszútávú kapcs/házasság/gyerek ügyben mivel csak 19 éves kiscsitri vagyok. én leszbikus vagyok és én is nagyon szeretnék egy igazi kapcsolatot, feleséget, gyerekeket stb.. majd eljön az ideje :]


amúgy deidegesítő ez a trágárságszűrő..:DD

2013. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem az alap nélküli ítélkezésed idegesítő. Mi rossz van az első beírásban?? A kérdezőnek se volt baja evvel. Semmiféle homofóbia,se perverzió nincs benne, max belelátod.
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!