Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsináljam? Szerintetek?

Figyelt kérdés
három éve vagyok jó egy lánnyal. semmi nincs köztünk csak barátság. ma kibékültem vele, mert hosszú ideje öszevoltunk veszve és nem érdekelt a lány. ma találkoztam vele nagyon jól elvoltunk mindent elmondott meg elmondtam neki pl személy dolgok amiket mással nem osztanék meg. amikor kikisért mert mentem haza megöleltük egymást és mialatt a vállamon volt a feje sokszor mondta hogy nagyon szeret. egymás szemébe néztünk de nem mertem lesmárolni mert kicsit tartok tőle hogy "elutasítana". szerintetek azért legyen bennem bátorság és csináljam meg legközelebb?
2013. márc. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem azt várta, hogy lépj már!
2013. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elmondta hogy szeret akkor mire vártál még csodára? Legközelebb ne töketlenkedj!
2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fospuska ***** válasza:
ha már így elbénáztad,most írd meg neki sms-ben,hogy szeretted volna megtenni...:) szerintem értékelni fogja.:)
2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
először adj az arcára puszit :) és figyeld a reakciót ;)
2013. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!