Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni? Anyukám vs barátom.

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve együtt vagyunk, és anyum nem szól bele a magánéletembe meg semmi, hanem egyszerűen nem érdekli a fiú. Engem meg idegesít kicsit a szitu, hogy nálunk vagyunk, és mintha itt se lenne a barátom, úgy viselkedik. Illetve amikor beszélni akarok róla, akkor kijelenti hogy őt nem érdekli. Hogyan érhetném el, hogy ne legyen kínos amikor itt van? 18/l
2013. márc. 3. 12:30
 1/2 fospuska ***** válasza:
55%
az nem lehet, hogy anyunak bejön a palid...? k.rva gáz,de volt a tágabb ismeretségi körben ilyen és ott azért menekült ebbe a nő,mert belehabarodott a lánya palijába.
2013. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1! lehet van ilyen, bár én ilyentől tartózkodom

amikor anyukáddal együtt vagytok otthon akkor sem tudsz vele beszélni? pedig jó lenne, mert ez nem vezet sehova

mikor azt mondja nem érdekli, miért nem kérdezed meg, ez mit jelent

egyedüli gyerek vagy? inkább az szokott gond lenni, hogy ilyenkor jönnek rá a szülök, hogy jó lenne más is az életébe, na ilyennel már találkoztam N

2013. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!