Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek azzal a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal a helyzettel ha nem találom szimpatikusnak a barátom baráti körét?

Figyelt kérdés

Nem ismerem őket személyesen de közülük néhány csoporttársam,és ahogy megnyílvánulnak az órán az nekem már bőven elég.

Barátommal kb. két hete vagyok együtt és mondogatja hogy menjek velük bulizni,de nekem nincs kedvem hozzájuk valahogy azt érzem hogy ez nem az én társaságom és inkább megyek a saját barátaimmal szórakozni. Azt meg nem akarom hogy már az elején ebből sértődés legyen a barátom részéről de én nem akarok abba a csapatba belekerülni.


2012. máj. 6. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismered igazán őket. Adj nekik is egy esélyt. A buliben nem kell úgysem velük foglalkoznod. Szerintem tudnád jól érezni magad. Ha meg nem, akkor többször nem mész el,ennyi.
2012. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátok, akkor ez hosszú távon gondot fog okozni. Ha csak haverok, akkor nincs ebben semmi. De azért egyetértek az elsővel, hogy meg kell ismerned őket, ismeretlenül ne ítélj el senkit. Az előző barátom barátai első körben engem sem kedveltek, aztán abból a társaságból került ki a legjobb barátnőm, még az esküvői tanúja is én voltam. Szóval ismerd meg őket, ez a kulcs.
2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!