Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, miért nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért nem akarja egy nő sem, hogy szeressem?

Figyelt kérdés
Sokat randizgatok, meghívók mindig mindenkit nem kell fizetniük, sőt még kis ajándékot is szoktam adni egyeseknek. Ha kérdésük van valami tanulási kérdésbe, nyelvek vagy bármi abban is szoktam segíteni. Ennek ellenére mindig mindegyik nő lelép tőlem vagy eltűnik. Miért csinálhatják ez?
2013. márc. 3. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az elképzelésük! A nagyobbik baj (rád nézve) hogy idővel ezt meg lehet unni. Amíg kitartóan keresel, addig nincs miért aggódnod!
2013. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát.....Nem találsz magadban kritikát? Mondjuk csúnya vagy? már nem azért... Kövér vagy? már nem azért....Csak ne is legyél túl nyálas túl menő se, udvarias ja és ne mekibe vidd őket kerüld a túlzott parfümöt ja és a hajszelét de vízzel se próbálkozz én is nő vagyok nő hát lány és tudom nehéz nekünk megfelelni de ne add föl valaki arra született hogy te legyél a párja lehet Kínába van utazz!!!!
2013. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl nyomulós vagy?Mindig mindenkit meghívsz,nem túlzás egy kicsit?
2013. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es most komolyan azt mondod hogy utazzon el Kínába?

Honnan tudod,hogy a mekibe viszi?Neked tényleg nehéz lehet megfelelni.

2013. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kettes tipikusan az a nő, aki mindenkiben azt az exét keresi aki az élete nagy szerelme volt.
2013. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves vagy veluk, es az unalmas.

Mindent megkapnak toled igy is, nincs benned semmi kihivas.

2013. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18:27 : Nem mekibe szoktunk menni. Szerinted hogyan kéne viselkednem velük? Kedves vagyok igen és meghívom, szerintem ez illendő dolog, részéről pedig illendő lenne, ha mást nem is, de legalább egy visszautasítást kitalálni, nem csak eltűnni. Nem értem...
2013. márc. 3. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
legyél lekezelő, azt szeretik
2013. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell lekezelonek lenni, de pincsinek sem. Arra meg hiaba varsz, hogy kitalajon egy visszautasitast, az illem itt csak teged erdekel.
2013. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!